تبلیغات

بنر ها به صورت ۳ ماهه، و ۶ ماهه، قابل سفارش است. موقعیت بنرهای تبلیغاتی به صورت تبلیغات CPC، همسان و … است و در بالا هدر، بالا و پایین اسلایدر، بالای آخرین مطالب، بلوک های سمت راست، بین مطالب، ادامه مطالب، انتهای مقالات قابل سفارش است.

برای قیمت از طریق فرم زیر یا ایمیل تماس با ما ارتباط بر قرار کنید. موقعیت بنر ها در تصویر زیر مشخص میباشد

ریپورتاژ آگهی 

رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) اطلاعیه مهمی است از طرف روابط عمومی شرکت ها که برای بهبود کسب و کار انجام میشود و باعث برندسازی و افزایش اعتبار برند شما میشود. انتشار رپورتاژ آگهی میتواند در گرفتن بک لینک و بهبود سئوی سایت شما مناسب باشد. ما ریپورتاژ رو به دو صورت ارائه میکنیم:

۱- پست های خبری که از سمت شما برای ما ارسال میشه و ما بدون کم و کسر و صرفاً با اندکی تغییرات ماطبق سئو و چهارچوب سایت و بدون دخل و تصرف مطلب شما منتشر میشود. نمونه های مختلف این مدل ریپورتاژ را میتوانید در لینک زیر ببینید: ریپورتاژ آگهی

۲- نقد و بررسی محصولات و دادن امتیاز به اون ها از طرف ما و در انتها معرفی فروشگاه شما با لینک مستقیم به محصول که در سئو، سیگنال برندیگ و افزایش اعتبار دامنه شما موثر خواهد بود و مشتری با ویژگی های محصول شما آشنا میشود. این مدل ریپورتاژ به شدت تاثیر دارد و موثر است. نمونه های این مدل ریپورتاژ را میتوانید ببینید: بررسی کارت گرافیک

توضیحات و مستندات بنرهای تبلیغاتی

۱- طراحی بنر توسط تبلیغ دهنده انجام میشود.

۲- بنرهای تبلیغی نباید بسیار تند و سریع و چشمک زن باشند.

۳- هنگام ارسال درخواست آدرس سایت و بنر را برای ما ارسال کنید.

۴- بنر متنی و یا تصویری JPG یا GIF انیمیشن با حجم حداکثر ۴۰ کیلوبایت.

۵- پس از آغاز نمایش بنر تبلیغاتی امکان عودت وجه و جابه جایی بنر میسر نیست.

۶- بنر های تبلیغی باید رنگ بندی استاندارد و نرم و متناسب با رنگ بندی سایت داشته باشند.

۷- Guard3d.com مجاز است در صورت هر گونه تغییر در محتوا و شرایط سایت تبلیغ دهنده، بنر را بدون اطلاع قبلی معلق کند.

۸- در صورت هر گونه تذکر از نهاد های مسئول نسبت به بنرهای موجود در سایت بلافاصله و بدون توضیح قبلی بنر مورد نظر معلق میشود.

۹- سایت Guard3d.com در قبال محتوای سایت ها و شرکت های تبلیغ دهنده مسئول نیست و محتوای آنها مورد تایید Guard3d.com نمیباشد.

توجه یک: در صورت هر گونه سوال یا پیشنهاد از طرق فرم زیر و فقط با موضوع (تبلیغ) با ما ارتباط برقرار کنید.
توجه دو: اشخاص، شرکت ها و سایت ها در صورتی که مایل به همکاری و اسپانسر شدن سایت ما میباشند، میتوانند از طرق فرم زیر و فقط با موضوع (پیشنهاد همکاری) با ما در ارتباط باشند. بدیهی است در صورتی که از عنوان فوق استفاده نشود، پاسخی به ایمیل ها داده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید