گیگابابت اولین مادربورد های مبتنی APU های Kaveri را معرفی کرد

Gigabyte AMD Kaveri MOTHERBOARD

Gigabyte AMD Kaveri MOTHERBOARD

گیگابایت امروز به صورت رسمی پشتیبانی از نسل جدید پردازنده های سری A از AMD موسوم به Kaveri را اعلام کرد . مادربورد های گیگابایت مبتنی بر Kaveri از محصولات فعلی AMD همچون پلتفرم های  A88X و A55 به علاوه چیپست های آینده A78 به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد . تمامی مادربورد های تولیدی این گروه از سوکت AM2+ استفاده میکنند و شامل بهترین کیفیت و امکانات ممکن برای سری A از APU های AMD به شمار میروند .

سری مادربورد های FM2+ گیگابایت   :

مادربورد های سری FM2+ گیگابایت شامل یکسری فناورذی های جدید و پیشرفت های مختلف است که میتواند بهترین تجربه ممکن را برای کابران ایجاد کند . از جمله این امکانات جدید میتوان به فناوری صوتی AMP-UP یا ( AMP-UP Audio ) اشاره کرد که شامل آپدیت OP Amp ها ( آمپر ) ، استفاده از خازن های پیشرفته Nichicon و … است . فناوری Digital Power نیز برای بهینه سازی تصاویر موجود بر روی ۳ مانیتور همراه با فناوری AMD Eyefinity و ویژگی گرافیکی ( Dual Graphics ) ترکیب شده تا بهترین کیفیت ممکن را به کاربر نهایی ارائه دهد . این مادربورد ها همچنین قابلیت ارائه و پشتیبانی سخت افزاری از وضوح تصویر ۴K را با استفاده از کانکتور های Display port و HDMI خواهند داشت .

علاوه بر موارد فوق این مادربورد ها از بهترین کیفیت ساخت قطعات برای افزایش طول عمر محصول استفاده میکنند تا کاربر از طول عمر کامپوتر و کیفیت قطعاتش مطمئن باشد . این سری از مادربورد ها برای افزایش امنیت بایوس از ۲ بایوس ( BIOS ) به صورت همزمان استفاده میکنند و از سیستم اختصاصی دفع حرارت و گرمای تولید شده گیگابایت بهره مند هستند . یک فیوز به ازای هر پورت ، میتواند تضمین کننده تمامی پورت های USB ای باشد که دارای فیوز قدرت اختصاصی هستند که درنتیجه مانع خرابی پورت های USB خواهد شد .

نکات برجسته پلتفرم AMD Kaveri :

آخرین APU های تولیدی AMD به نام های AMD A10-7850K و A10-7700K با ادغام و افزایش هسته CPU بر اساس معماری ” Steamroller ” و با هسته جدید و گرافیک ارتقا یافته بر اساس سری Radeon تولید شدند . این APU ها از ۸GT/s PCI Express نسل سوم و DX11.1 به صورت کامل پشتیبانی میکند . همچنین سری A از APU های AMD به صورت سخت افزاری از وضوح تصویر ۴K با استفاده از کانکتور های HDMI و DisplayPort پشتیبانی خواهد کرد .

معماری سیستم ناهمگن Heterogeneous System Architecture) HSA) :

این معماری توسط بنیاد HSA ساخته شده . معماری HSA اجازه میدهد تا شتاب دهنده سخت افزاری ، مثل پردازنده های گرافیکی ( GPU ) ، پردازش هایی در سطح همان پردازنده مرکزی سیستم ( CPU ) انجام دهند که نتیجه آن افزایش ۵۰% بازده عملکرد پردازنده گرافیکی ( GPU ) و افزایش ۲۰% دستورات اجرا شده مبتنی بر معماری های x86 در مقایسه با پیاده سازی های اجرا شده در هر چرخه است . APU های سری AMD A10 از اولین پردازنده های رومیزی پلتفرم PC هستند که برای اجرا و استفاده کامل از معماری و دستورات HSA ساخته شدند و در نتیجه بازدهی و علمکرد بسیار بالایی دارند .

فناوری AMD TrueAudio :

آخرین محصولات تولید شده از سری A پردازنده های AMD برای اولین بار به فناوری AMD TrueAudio مجهز شده اند که به طور کلی یک مسیر جدید برای تعریف مجدد این موضوع است که صداهای تولید شده چه طور برنامه نویسی و در نهایت چه طور پردازش شوند . با اجازه دادن به هسته های گرافیکی که مسئولیت رسیدگی به پردازش صدای spatialization ، reverb ، محدود سازی و پردازش صدای همزمان را بر عهده دارند ، توسعه دهندگان بازی آزادی عمل بیشتری در تولید و تغییر اصوات موجود و ساخته شده دارند که در نهایت این امکان را ایجاد میکند تا تولید کننده بازی بتواند یک تجربه صوتی بسیار واقعی تر و زیباتر را برای شنونده ایجاد کند .

F2A88XM

[ls_box color=”black” width=”100%” text_align=”right” margin_bottom=”5px” margin_top=”5px”]

برای اطلاعات بیشتر در بار این مادربورد های جدیدبه لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=42&jid=0&p=2&v=32[/ls_box]

خروج از نسخه موبایل