مانیتورهای ThinkVision سری T از سوی Lenovo معرفی شدند

ThinkVision

ThinkVision

کمپانی لنووو (Lenovo) به تازگی ازجدیدترین مانیتور خود تحت عنوان ThinkVision از سری T رونمایی کرد. این مانیتور با طراحی کاملا جدید و منطبق بر استانداردهای محیط زیست طراحی شده است. این مدل از قاب و ابعاد پنلی نازک تر به همراه ارتفاع و سطح متفاوتی دارد که به صورت کاملا ارگونمیک طراحی شده تا کاربر بتواند تصاویر ماینتور را به صورت عمودی هم مشاهده کند. عرض گودی مانیتور در سراسر بدنه مانیتور به صورت برابر و یکسان طراحی شده که این حالت برای استفاده از چند مانیتور (multi-monitor) بهینه شده است.

مانیتورهای Lenovo ThinkVision تجربه بی بدیل بسیار غنی تصویری بسیار خوبی برای کاربر فراهم میکند و این دقیقا در حالی است که تمامی استانداردهای محیط زیرست در این مانیتور رعایت شده است. میزان بهره وری مانیتور برای کاربران به قدی بالاست که علاوه بر تصاویر بسیار با کیفیت و با پنلی مناسب، قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه بسیار کامل به همراه چرخش مفصل های گرداننده دراین مانیتور مشاهده میشود که برای راحتی کاربر درنظر گرفته شده است. زاویه دید استاندارد مانیتور با وجود قابلیت چرخش، ۱۷۸/۱۷۸ درجه سانتی گردا در تمامی مدل های سری T شامل T2424p, T2324p, T2224p, T2454p و مانیتور ویژه T2224z VOIP میباشد.

همه مانیتور های نام برده از USB 3.0 و HDMI 1.4 به همراه DisplayPort 1.2 استفاده میکنند. میزان رنگ و کنترست مانیتور به همراه زمان پاسخگویی به تصویر در این مانیتورها به نسبت مدل های گذشته بهبود یافته است. مدل Lenovo T2224z بهترین مدل برای استفاده از قابلیت VOIP است که از وب کم بسیا با کیفیت یکپارچه FHD استفاده میکند که به صورت پیش فرض روی خود مانیتور متصل شده است. این مدل همچنین شامل میکروفن دیجیتالی، دکمه های اختصاصی برای VOIP از جمله دکمه قفل دوربین در پشت مانیتور، تنظیم صدا و دکه قطع کردن صدا است.

علاوه بر مدل های بالا، دو مانیتور Lenovo T2254p و Lenovo T2254 هم معرفی شده که از صفحه نمایش ۲۲ اینچی با نسبت ابعاد تصویر ۱۶:۱۰ استفاده میکنند. این مد مانیتورها بر مبنای فناوری پنل TN تولید شده اند که برای کاربرد روزانه و انجام کارهای متوسط و نیمه سنگین مناسب هستند و دقت تصویری معادل ۱۶۸۰×۱۰۵۰ با کنتراست ۱۰۰۰:۱ را برای کاربر به ارمغان می آورند. این دو مانیتور از زاویه دید محدودتری به اندازه ۱۷۰/۱۶۰ و زمان پاسخگویی به تصویر ۵ میلی ثانیه استفاده میکنند. قیمت این مدل ها به شرح زیر است: (نرخ یورو ۳۵۶۰ تومان)

خروج از نسخه موبایل