سیستمی که تا به حال ندیدید (۵)

Untitled-00

کیس های عجیب

سلام و درود به خوانندگان گرامی. همانطور که از عنوان مطلب پیداست قصد داریم در این بخش سیستم های دست سازی را معرفی کنیم که به صورت دست ساز توسط اشخاص و با هزینه ای گزاف مونتاژ میشوند. فعلا برای این موضوع بخش خاصی نداریم و سعی میکنیم این مطالب را با همین عنوان ثابت و با پسوند متغیر مثلا (۱)،(۲) و …. منتشر کنیم. دلیلشم هم کمبود چنین مطالبی است که بدیهی است! کسی پول این نوع سیستم های تفننی و تفریحی راندارد!


[su_box title=”شما هم سیستمی حرفه ای دارید؟!” box_color=”#a4241b” title_color=”#ffffff” radius=”2″]اگر سیستمی حرفه ای دارید، میتوانید با عکس گرفتن از سیستم خود و پر کردن فرم سوالاتی که ما به شما میدهیم، سیستم مونتاژ شده خودتان را با اسم خودتان در سایت ما به اشتراک بگذارید.[/su_box]

سیستم خوش ساخت و شاهکار زیر توسط یک آرژانتینی به نام آقای Pablo ساخته و طراحی و مونتاژ شده است. این فرد ۳۷ ساله حسابدار یکی از شرکت های It است و کار خدمات مشاوره هم انجام میدهد! او گیمر نیست و از سیستمش برای هر کاری استفاده میکند. هزینه سیستم  آقای Pablo مشخص نیست و در واقع نخواسته فاش شود! اما به گفته خودش هر وقت حس کند نیاز به ارتقا دارد، سریع سیستمش را ارتقا میدهد. بهتر است اول نگاهی به مشخصات این شاهکار بیندازیم و بعد تصاویرش را ببینیم.

شما از طریق برگه بیشتر بخوانید پایین صفحه میتوانید سیستم های گذشته را مشاهده کنید و لذت ببرید.

مشخصات سیستم

خک کننده

اتصالات داخلی

تصویری زیبا از کیس مونتاژ شده
به خنک کننده فوق العاده ای که روی پردازنده نصب شده دقت کنید
طراحی کیس فوق العاد هست
چراغ های LED به همراه کانکتور های مختلف نمای زیبایی به کیس داده است
نمایی زیبا از حافظه های نصب شده روی سیستم
اتصالات مخصوص سیستم خنک کننده استثنایی
نمایی زیبا از کانکتور های موجود بر روی کیس
نمایی کاملتر از همان نما و محل قرار گیری دقیش بر روی کیس
نمایی از لحظات طراحی دستی کیس
این لحظات فراموش نشدنی است
به لحظات پایانی نزدیک میشویم
این کیس شاهکاری ستودنی است
خروج از نسخه موبایل