در باره سایت گارد۳دی (Guard3d)

سایت گارد۳دی (Guard3d) بیش از ۷ سال است ثبت شده و لحظات حساسی را پشت سر گذاشته است. در ابتدا قرار بود این سایت جایگزینی باشد برای سایت هات اورکلاک خدابیامرز که به دلایل مختلفی بسته شد. با مدیران سایت فوق صحبت شد و این سایت پس از کش و قوس های فراوان در سال ۱۳۸۸ افتتاح شد. اوایل مشکل قالب داشتیم که با کلی تلاش و پیگیری موفق شدیم به چیزی که میخواستیم برسیم. اما مسیرمون طولانی بود و راهمون سخت و دشوار.

مدتی گذشت و از افرادی که وعده همکاری دادن خبری نشد. ناچار خودم سایت رو به تنهایی بروز کردم و تلاش کردم در دوران دانشجوییم، مطالب بروز و معتبری منتشر کنم که همینطور هم شد. با وجود وقت مناسبی که داشتم تونستم از پس کار بربیام. ولی موفقیت یک سایت به تنهایی رخ نمیده و این کار نیازمند یک تیم بود که به سرانجام نرسید. ما قبل از زومجی شروع کردیم، اما چون تیم نداشتیم موفق نشدیم. ولی زومجی با تیمی که پشت سرش بود موفق شد.

این نشون میده داشتن یه تیم خوب میتونه در راه رسیدن به هدف موثر باشه. مدتی گذشت تا اینکه به خاطر مطالب خوب، از طرف نمایندگی ایسوس در ایران که دفتر مرکزیش در بلوار کردستان قرار داره با من تماس گرفته شد. تماس حاوی پیشنهاد همکاری بود. همکاری بدون لابراتوار! یعنی صرفاً قطعاتی ارسال میشد تا بررسی و منتشر بشه و تست های اون توسط خود دفتر ایسوس گرفته میشد که البته به دلیل افزایش سن من و نیاز به درآمد کم کم به حاشیه.

با وجود تمام مشکلاتی که در این میر برام ایجاد همچنان سایت رو سرپا نگه داشتم و امیدوارم بتونم روزی با کمک افراد علاقه مند به این حوزه و سرمایه گذاری مناسب به رسانه تخصصی در زمینه سخت افزار و بازی تبدیل بشیم. این سایت با وجود بیش از ۱۰۰۰ مطلب یونیک پتانسیل چنین موفقیتی را دارد. 

با امید آن روز…

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید