با بروز رسانی بایوس مادربرد های سری X99 ایسوس از پردازنده های نسل بعدی استفاده کنید

بروز رسانی بایوس مادربرد های سری X99 ایسوس

بروز رسانی بایوس مادربرد های سری X99 ایسوس

شرکت ایسوس به عنوان پرفروش ترین برند مادربرد در جهان، با بروز رسانی بایوس مادربرد های سری X99 ایسوس امکان استفاده از نسل بعد پردازنده های سری X  از خانوادهIntel® Core i7  را برای کاربران خود مهیا کرده است. این بروزرسانی شامل پشتیبانی کامل به همراه بهبود درکارآیی و پایداری بیشتر سیستم می باشد.

برای هر سه سری از مادربرد Signature، TUF و ROG این بروزرسانی با استفاده از رابط انحصاری EZ Flash 2 امکان پذیر است. لازم به ذکر است پیش از این در مطلبی به نام بررسی اجمالی چیپست X99 به بررسی چیپ X99 پرداختیم که پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بهتر با این چیپست مقاله فوق را ببینید.

آخرین بروزرسانی ها با ساده ترین حالت ممکن!

مادربردهای سری X99 ایسوس، با پشتیبانی از رابط ASUS USB BIOS Flashback، امکان بروزرسانی بایوس های UEFI را از گذشته آسانتر ساخته اند. کافی است فقط بایوس مورد نظر را از صفحه مربوط به مادربرد مورد نظر دانلود کرده، از حالت فشرده خارج کرده و به فلش دیسک منتقل کنید و فقط کابل های منبع تغذیه را به مادربورد وصل کنید. (نیازی به وجود CPU، رم  کارت گرافیک نمی باشد). حالا فلش دیسک را به پورت USB متصل کنید؛ دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را برای ۳ ثانیه فشار دهید؛ بعد از چند لحظه پروسه بروزرسانی به پایان می رسد!

همچنین کاربران می توانند از روش قبلی یعنی با استفاده از منوی EZ Flash 2 هم در بایوس این بروز رسانی را با رابط UEFI انجام دهند. در لیست زیر شما می توانید لیست مادربردهایش سازگار با این بروزرسانی را مشاهده کنید:

[su_note note_color=”#f5f7f7″]بررسی مادربورد ASUS X99 Deluxe[/su_note]

چیپست

مدل مادربرد

ورژن بایوس
UEFI BIOS Update Tool
USB BIOS Flashback

EZ Flash 2

X99

X99-DELUXE/U3.1

۳۰۰۴ Y Y

X99-DELUXE

۳۰۰۴ Y

Y

X99-S

۳۰۰۴ Y

Y

X99-PRO/USB 3.1

۳۰۰۴

Y

Y

X99-PRO ۳۰۰۶ Y

Y

X99-A/USB 3.1

۳۰۰۵

Y

Y

X99-A/USB 3.1-Transfer Express ۳۰۰۴ Y

Y

X99-A

۳۰۰۴

Y

Y

RAMPAGE V EXTREME/U3.1

۳۰۰۷ (BETA) Y Y

RAMPAGE V EXTREME

۳۰۰۷ (BETA)

Y

Y

SABERTOOTH X99 ۳۰۰۴ Y

Y

برای دریافت آخرین بروزرسانی به منظور پشتیبانی از نسل بعد پردازندهای سری X اینتل، می توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید. لازم به ذکر است بررسی دو مادربرد SABERTOOTH X99 و X99-DELUXE را با کلیک روی نام هر کدام میتوانید بببینید.

http://www.asus.com/Microsite/mb/intel-core-i7-x-series-cpu-ready

خروج از نسخه موبایل