بنچمارک بازی Sudden Strike 4

عنوان Sudden Strike 4 را میتوانیم یک بازی استراتژیک همزمان «Real Time Strategy» مربوط به دوران جنگ جهانی دوم بدانیم که با بهبودهای گرافیکی و ویژگی های جدیدی منتشر شده تا بلکه بتواند خاطرات عناوین قبلی این سری را برای هوادارنش زنده کند. Sudden Strike 4 به بازیباز اجازه میدهد در نقش سربازانی از جبهه انگلیس، آلمان، آمریکا و یا شوروی به نبرد بپردازند و سرنوشت جنگ را تغییر دهند و برای این امر نیز از بیش از ۱۰۰ واحد مختلف نظامی و ادوات زرهی جنگ جهانی دوم، بیش از ۹ فرمانده بزرگ و بیش از ۲۰ سناریو استفاده شده تا مانع از تکراری شدن بازی برای بازیباز شود.

عنوان Sudden Strike 4از موتور گرافیکی داخلی استدیو Kalypso Media استفاده میکند که عموماً برای عناوین داخلی همین شرکت مورد استفاده قرار میگیرد و به همین دلیل هیچگونه اطلاعاتی از آن در دست نیست و تنها چیزی که مشخص شده این است که موتور گرافیکی بازی برای هر دو بخش چند نفره آنلاین و تک نفره آنلاین مورد استفاده قرا گرفته است. Sudden Strike 4 را میتوانیم پنجمین عنوان این سری بدانیم، چون این بازی پس از نسخه جانبی Sudden Strike: The Last Stand عرضه شده که در سال ۲۰۱۰ به ع نوان بسته الحاقی Sudden Strike 3 منتشر شده بود.

بدون هیچ استثنایی تا زمان حال؛ تمامی عناوین این سری برای پلتفرم PC منتشر شده بود و حالا پس از انتظار ۴ نسخه از این مجموعه، سازنده بازی اعلام کرد که Sudden Strike 4 علاوه بر پلتفرم PC برای PlayStation 4 و لینوکس هم عرضه میشود تا کاربران این پلتفرم ها نیز بتوانند از این عنوان استفاده کنند. میتوانید در ادامه بنچمارک بازی Sudden Strike 4 را ببینید.

تنظیمات گرافیکی بازی Sudden Strike 4

Sudden Strike 4 از رنج وسیعی از تنظیمات گرافیکی استفاده میکند و تمامی تست های انجام شده به صورت استاندارد و با استفاده از نرم افزار MSI Afterburner روی سه رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ،۲۵۶۰×۱۶۰۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ و با بالاترین سطحح ممکن انجام شده است (به صورت پیش فرض با سطح کیفی Maximum و پیش فرض MSAA 8X). همچنین قابل ذکر است که Sudden Strike 4 از دو پیکربندی AMD CrossFireX و SLI پشتیبانی نمیکند و شاید این مورد در بروز رسانی های بعدی این بازی اضافه شود.

در مورد نرخ نوسازی و فریم ریت مقالات متعددی در سایت موجود است و من پیشنهاد میکنم برای درک بهتر این موضوع مقالاتی همچون «بهترین مانیتورهای مخصوص بازی برای کنسول ها»؛ «فریم ریت چیست؟ هر آنچه درباره فریم ریت باید بدانید (۱)»؛ «راهنمای خرید | سیستم مناسب برای اجرای ۴K»؛ «انویدیا G-Sync چیست؟!»؛ «راهنمای خرید | انتخاب سیستم بازی ۱۲۰ هرتزی» و حتی «راهنمای خرید | سیستم مناسب برای اجرای ۴K» را بخوانید تا اطلاعات فنی مناسبی برای جمع آوری یک سیستم خوب بدست آورید.

بنچمارک Sudden Strike 4 در رزولوشن های ۱۹۲۰×۱۰۸۰؛ ۲۵۶۰×۱۴۴۰؛ ۳۸۴۰×۲۱۶۰

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰: برای دریافت میانگین حداقل ۲۵ فریم میتوانید از دوکارت Radeon RX 460 یا GeForce GTX 750 Ti استفاده کنید. اگر مقدار فریم ریت شما کمتر از ۲۵ فریم نباشد میتوانید از کارت های رده پایینی همچون Radeon RX 460 و GeForce GTX 750 Ti برای اجرای بازی استفاده کنید. اما برای دریافت ۶۰ فریم در این رزولوشن پیشنهاد میشود از Radeon R9 380X یا GeForce GTX 1050 Ti استفاده کنید.

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰: در این رزولوشن نیز همچون رزولوشن بالا میتوانید برای دریافت میانگین ۲۵ فریم از حداقل کارت هایی همچون Radeon RX 460 یا GeForce GTX 750 Ti استفاده کنید. اگر مقدار فریم ریت شما کمتر از ۲۵ فریم نباشد میتوانید از کارت های میان رده قدرتمندی همچون Radeon R7 370 یا GTX 1050 Ti هم برای اجرای بازی استفاده کنید. اما برای دریافت ۶۰ فریم در این رزولوشن بهتر است از کارت های گرافیک نسل قبلی همچون Radeon R9 380X یا GeForce GTX 780 استفاده کنید که به طور کامل برای اجرای این رزولوشن کفایت میکند.

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰: برای دریافت ۲۵ فریم در این رزولوشن میتوانید از حداقل کارتی همچون Radeon R9 380X و GeForce GTX 970 استفاده کنید. اگر مقدار فریم ریت شما کمتر از ۲۵ فریم نباشد میتوانید از کارت های میان رده قدرتمندی همچون Radeon R9 Nano یا GTX 1080 هم برای اجرای بازی استفاده کنید. برای دریافت ۵۰ فریم قابل قبول و بیشتر از آن نیز پیشنهاد میشود از غولی همچون GTX 1080 Ti و حتی گل سر بد AMD یعنی کارت گرافیک Radeon R9 Fury X استفاده کنید.

بنچمارک حافظه ویدئویی Sudden Strike 4

این تست با نرم افزار MSI Afterburner و در دو رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و ۲۵۶۰×۱۴۴۰ انجام شده که نتایج آن را در زیر میبینید.

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰: مقدار مصرف حافظه ویدئویی کارت گرافیکی با ۳ گیگابایت حافظه ویدئویی معادل ۲۲۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت نیز همان ۲۴۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۲۳۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت معادل ۲۴۰۰ مگابایت و در نهایت با ۱۱ گیگابایت معادل ۲۶۰۰ مگابایت خواهد بود.

در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰: مقدار مصرف حافظه ویدئویی کارت گرافیکی با ۳ گیگابایت حافظه ویدئویی معادل ۲۵۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت معادل ۲۶۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۲۷۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت معادل ۲۷۰۰ مگابایت و در نهایت با ۱۱ گیگابایت معادل ۲۸۰۰ مگابایت خواهد بود.

در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰: قدار مصرف حافظه ویدئویی کارت گرافیکی با ۳ گیگابایت حافظه ویدئویی معادل ۲۳۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت معادل ۳۰۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۳۱۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت معادل ۳۱۰۰ مگابایت و در نهایت با ۱۱ گیگابایت معادل ۳۲۰۰ مگابایت خواهد بود.

بنچمارک پردازنده Sudden Strike 4

تست پردازنده در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ با دقت ۹۹ درصدی انجام شده و عملکرد پردازنده معادل بنچمارک زیر است. این تست نشان میدهد عملکرد پردازنده های مختلف و حتی قدیمی برای اجرای بازی Sudden Strike 4 در سطح مطلوبی است. با توجه به سبک بازی Sudden Strike 4، بهتر است که برای اجرای Sudden Strike 4 از یک پردازنده ۸ هسته ای با حداکثر پشتیبانی از ۱۶ رشته محاسباتی «Computing Threads» استفاده کنید.

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

بنچمارک مصرف حافظه Sudden Strike 4

تست حافظه رم بازی روی سیستمی متشکل از پردازنده Intel Core i7-5960X نسل هازول «Haswell-E» انجام شده که برای سوکت LGA 2011-3 عرضه شده و از فرکانس کلاک ۳۰۰۰ مگاهرتزی استفاده میکند. این پردازنده میتواند از ۱۶ گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانسس کاری ۲۴۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند. این بنچمارک نشان میدهد در صورتی که بازی را با حداکثر تنظیمات گرافیکی اجرا کنید، به حداقل ۵ گیگابایت حافظه رَم در تمامی حالت ها نیاز خواهید داشت.

بنچمارک بازی Sudden Strike 4

در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰: مصرف حافظه بر روی تراشه گرافیکی «GPU» سیستمی با ۳ گیگابایت حافظه رَم معادل ۴۱۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت حدود ۴۱۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۴۱۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت ۳۷۰۰ مگابایت و در نهایت در کارت گرافیکی با ۱۱ گیگابایت حافظه رم سیستمی حدود ۴۳۰۰ مگابایت مصرف حافظه سیستمی را تجربه خواهیم کرد.

در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰: مصرف حافظه بر روی تراشه گرافیکی «GPU» سیستمی با ۳ گیگابایت حافظه رَم معادل ۴۱۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت حدود ۴۴۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۴۴۳۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت ۳۹۰۰ مگابایت و در نهایت در کارت گرافیکی با ۱۱ گیگابایت حافظه رم سیستمی حدود ۴۴۰۰ مگابایت مصرف حافظه سیستمی را تجربه خواهیم کرد.

در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰: مصرف حافظه بر روی تراشه گرافیکی «GPU» سیستمی با ۳ گیگابایت حافظه رَم معادل ۴۹۰۰ مگابایت است، با ۴ گیگابایت حدود ۴۴۰۰ مگابایت، با ۶ گیگابایت معادل ۴۳۰۰ مگابایت، با ۸ گیگابایت ۴۰۰۰ مگابایت و در نهایت در کارت گرافیکی با ۱۱ گیگابایت حافظه رم سیستمی حدود ۴۵۰۰ مگابایت مصرف حافظه سیستمی را تجربه خواهیم کرد.

منبع gamegpu
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در بنچمارک بازی ها

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
کانکتور-NVLink-Express
شاخه: Intel /Nvidia,بررسی سخت افزار,پردازنده,کارت گرافیک

NVLink Express چیست؟! با کانکتور نسل جدید NVLink Express آشنا شوید

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است