بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

عنوان Shadow Warrior 2 ادامه ای بر عنوان نخست همین بازی است که میتوانیم آ« را یک بازی تیراندازی اول شخص با طعم سبک شرقی معرفی کنیم. قابلیت بازی دو نفره با دوستانتان در کنار مناظر دیدنی میتواند خاطرات خوبی به همراه داشته باشد. Shadow Warrior 2 از آن دست عناوین اعتیاد آوری است که میتوانید ساعت های متمادی را به جمع آوری مصنوعات مختلف درون بازی اختصاص دهید و از آنها برای ارتقا و بهبود سلاح ها، زره ها و ادوات و تجهیزات مختلف استفاده کنید.

Shadow Warrior 2 از موتور گرافیکی و البته اختصاصی Road Hog استفاده میکند. موتوری که توسط استدیو Flying Wild Hog برای ساخت و طراحی عناوین مختلف ساخته شده و تا پیش از این بازی، در هفت بازی مختلف این استدیو مورد استفاده قرار گرفته است. عنوان Hard Reset دیگر عنوان ساخته شده توسط این موتور  میباشد که قرار است سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود. البته این بازی قبلاً برای پلتفرم PC عرضه شده بود.

موتور گرافیکی Road Hog برای تمرکز بر روی عناوین شوتر اول شخص توسعه یافته و عناوین ساخته شده و به همین دلیل از سیستم فیزیک پیشرفته و کیفیت بصری بالایی برای طراحی بازی استفاده میکند. سیستم فیزیک موجود در این موتور از موتور جانبی Havok بهره میبرد که امروزه در بسیاری از موتورهای قدرتمند دیده میشود. این بسته فیزیکی از تمام ویژگی های دو پلتفرم DirectX 9.0c و DirectX 11 استفاده میکند و به همین دلیل در زمینه فیزیک گیم پلی، با چیزی فراتر از عناوینی مثل Uncharted 4 طرف نخواهید شد.

نسخه جدید این موتور در ابتدای سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد که هدفش کامپایل عناوین ۳۲ و ۶۴ بیتی برای پلتفرم ویندوز بود. همچنین از نظر سازگاری میتواند برای ساخت عناوین مختلف روی کنسول های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Xbox 360 و Xbox One مورد استفاده قرار بگیرد. Shadow Warrior 2 از منظر داستانی سرگذشت جنگجویی به نام Lo Wang را روایت میکند که به عنوان یک مزدور منزوی، در لبه تاریک جهان زندگی می کند و در تمام این سال ها سعی داشته تا یکبار دیگر با تکیه بر توانایی ها و استفاده از ترکیبی ویرانگر از اسلحه، شمشیر و جادو بر تمامی نیروهای شیطانی غلبه کند.

بازیباز در این نسخه شاهد طیف بزرگی از بیش از ۷۰ تیغه کشنده، سلاح گرم و مواد منفجره برای غلبه بر دشمنان شیطانی خودش است.از طرفی هر تیغه از ویژگی های متفاوت و مخصوصی استفاده میکند که میتواند در یک چشم به هم زدن دشمنانش را نابود کند. البته وجود سلاح های گرم هم از این قاعده مستثنی نبوده و بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از سلاح های گرم مرگبار مراحل مختلف بازی را پیش ببرید. Lo Wang پنج سال پیش اتحاد فریبکارانه بین خدایان و رئیس سابقش را میکشند و وارد قلمرو سایه ها میشود.

هدف اصلی کاراکتر Lo Wang ایجاد نظرم نوین! و جدیدی است تا شیاطین و انسان ها بتوانند به صورت کاملاً دوستانه در کنار هم زندگی کنند. به هر حال؛ روایت داستانی به گونه ای است که Lo Wang را به درگیری ناخواسته ای که بین شیاطین و دانشمندان در جریان است وارد میکند تا با استفاده از قدرت هایش، شیاطین منحوس را از روی زمین جمع آوری کند. نتایج بنچمارک بازی Shadow Warrior 2 را در ادامه میتوانید ببینید.

تنظیمات گرافیکی بازی Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 از رنج وسیعی از تنظیمات گرافیکی استفاده میکند و تمامی تست های انجام شده به صورت استاندارد و با استفاده از نرم افزار MSI Afterburner روی سه رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ،۲۵۶۰×۱۶۰۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ با سطح کیفی Ultra انجام شده است. همچنین قابل ذکر است که Shadow Warrior 2 از دو پیکربندی SLI و AMD CrossFireX به خوبی پشتیبانی میکند.

بنچمارک Shadow Warrior 2 در ۱۹۲۰×۱۰۸۰

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

برای اجرای Shadow Warrior 2 در رزولوشن ۱۹۲۰x1080p پیشنهاد میشود از Radeon RX 460 یا GeForce GTX 750 Ti به عنوان حداقل کارت های مورد نیاز استفاده کنید. برای افزایش و بهبود فریم ریت هم بهتر است از Radeon HD 7950 یا GeForce GTX 770 استفاده کنید.

بنچمارک Shadow Warrior 2 در ۲۵۶۰×۱۴۴۰

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

در این رده از Radeon R7 370 و GeForce GTX 960 و حتی کارت هایی مثل Radeon RX 470 و GeForce GTX 780 استفاده کنید.

بنچمارک Shadow Warrior 2 در ۳۸۴۰×۲۱۶۰

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

این بنچمارک نشان میدهد در بدترین حالت ممکن برای اجرای Shadow Warrior 2 در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ به دو کارت Radeon R9 290X CF یا GeForce GTX 980 Ti نیاز دارید. اما برای ۳۰ فریم در این رزولوشن میتوانید از Radeon HD 7990 و حتی  GeForce GTX 970 هم استفاده کنید.

بنچمارک حافظه ویدئویی Shadow Warrior 2

این تست با نرم افزار MSI Afterburner و در دو رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و ۲۵۶۰×۱۴۴۰ با فعال بودن Anti-Aliasing انجام شده و نشان دهنده این است اگر بازی را روی رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اجرا میکنید به حداقل کارتی با ۳۰۷۶ مگابایت (۳ گیگابایت) حافظه ویدئویی نیاز دارید، اگر بازی را با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ انجام میدهید، باز هم با کارتی با حافظه ۳۰۷۶ مگابایت (۳ گیگابایت) و اگر با رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ بازی میکنید، به یک کارت ۴۰۹۶ مگابایتی (۴ گیگابایتی) نیاز دارید.

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

بنچمارک پردازنده Shadow Warrior 2

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

تست عملکرد پردازنده بازی Shadow Warrior 2 نشان میدهد که عملکرد پردازنده و فشار بار پردازشی کاملاً در حد مطلوبی قرار دارد.

بنچمارک پردازنده  با پردازنده های اینتل

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

بنچمارک پردازنده Shadow Warrior 2 با پردازنده های AMD

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

نتایج تست ها نشان میدهد بازی Shadow Warrior 2 برای اجرای مناسب هوش مصنوعی و … به یک پردازنده ۸ رشته ای «Threads» با ۴ هسته فیزیک نیاز دارد.

بنچمارک مصرف حافظه Shadow Warrior 2

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

تست حافظه رم بازی روی سیستمی متشکل از پردازنده Intel Core i7-5960X نسل هازول «Haswell-E» انجام شده که برای سوکت LGA 2011-3 عرضه شده و از فرکانس کلاک ۳۰۰۰ مگاهرتزی استفاده میکند. این پردازنده میتواند از ۱۶ گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس کاری ۲۴۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند و همانطور که تصویر بالا نشان میدهد؛ Shadow Warrior 2 در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ به صورت کلی ۲۵۰۰ مگابایت حافظه رم مصرف میکند.

بنچمارک بازی Shadow Warrior 2

این بدین معناست که اگر سیستم شما ۸ گیگابایت حافظه رم داشته باشید، عنوان Shadow Warrior 2 از رقمی معادل ۵ گیگابایتش استفاده میکند، اگر ۱۲ گیگابایت دارید، ۵.۲ گیگابایتش مصرف میشود، اگر از ۱۶ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، در زمان اجرای بازی مصرفی معادل ۵.۵ گیگابایت خواهید داشت و در نهایت اگر از ۳۲ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، مصرفی معادل ۵.۸ گیگابایت را تجربه خواهید کرد.

منبع gamegpu
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در بنچمارک بازی ها

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
بررسی فنی بازی Uncharted 4 A Thief's End

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است