انویدیا فیزیک

پس از اینکه شرکت اپیک گیمز و یونیتی دو موتور Unreal Engine 4 و Unity 5 را رایگان اعلام کردند و سورس کد آن را برای عموم و استفاده رایگان منتشر کردند، انویدیا هم تصمیم گرفت به این جمع بپیوندند و طی خبری رایگان بودن NVIDIA PhysX را به سازندگان اعلام کرد. در حال حاضر کل سورس کد PhysX 3.3.3 به صورت رایگان منتشر شده است و هر کاربر و سازنده ای که بخواهد میتواند از آن استفاده کند. این سورس کدها مربوط به کدهای پارچه (cloth) و سیستم تخریب فیزیک بازیها (destruction physics) در پیتهاب (GitHub) است.

به نظر میرسد کدهای منتشر شده با کتابخانه های مربوط به Unreal Engine 4 در ارتباط است. NVIDIA PhysX چندسالی است که جزئی جدایی ناپذیر در بازی های آنریل محور است. کدهای منتشر شده فقط مخصوص پردازش در پردازنده (CPU) است و روی تراشه های گرافیکی (GPU) تاثیری ندارد. درکنار موارد بالا، PhysX SDK برای پلتفرم های دیگری از جمله OS X، لینوکس و اندروید هم عرضه شده تا باعث رشد و توسعه این پلتفرم ها باشد. برای دانلود سوس کد NVIDIA PhysX اینجا کلیک کنید.

راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در اخبار نرم افزار

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

تاريخ بررسي: ۲۳ اردیبهشت, ۹۶
بررسی کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

بررسی کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

۲۷ اسفند, ۹۵

9.3

بررسی کارت گرافیک MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB

بررسی کارت گرافیک MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB

۱۲ بهمن, ۹۵

9.0

بررسی کارت گرافیک Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4 GB

بررسی کارت گرافیک Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4 GB

۱۴ دی, ۹۵

9.0

بررسی کارت گرافیک MSI RX 480 Gaming X 8 GB

بررسی کارت گرافیک MSI RX 480 Gaming X 8 GB

۹ دی, ۹۵

9.4

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
DirectX12
شاخه: اخبار,اخبار نرم افزار

DirectX 12 با ویندوز ۱۰ عرضه میشود

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است