بنچمارک بازی For Honor

برای افتخار «For Honor» جدیدترین عنوان استدیو یوبی سافت مونترال «Ubisoft Montreal» است که در سبک نبردهای تن به تن عرضه شده است. داستان بازی نیز پیرامون یکی از سه شخصیت قهرمان شوالیه، سامورایی و وایکینگ در فضای قرون وسطی دنبال میشود. در کارنامه سازنده این بازی عناوین مشهوری همچون سری Assassins creed، سری Splinter Cell و Far Cry به چشم میخورد که ارزش و انتظارات از بازی را بیش از پیش دو برابر میکند.

For Honor یک اثر سوم شخص چند نفره است که بازیباز را در دو گروه چهار نفره رو به روی هم قرار میدهد تا اسلحه‌های سرد و سنگین با یکدیگر مبارزه کنید. در این بازی سه کلاس ویژه و متفاوت در اختیار دارید که هر کدام از آن‌ها تخصص خاصی در کشت و کشتار دارند. میتوانید از بین سه کلاس Chosen، Warborn یا Legions یکی را انتخاب کنید و رقابت های خونین خودتان را آغاز کنید! Chosen ها سامورایی‌هایی هستند که با در دست داشتن کاتانا تبحر خاصی در مبارزات  سرعتی دارند. Warborn ها نیز وایکنگ ها هستند، آن‌ها با تبرهای سر سنگین و عضله‌ های نیرومند مستقیماً به دل دشمن می‌زنند و همه چیز را غارت می‌کنند.

Legions نیز شوالیه‌ هایی هستند که با شمشیر و زره سنگینی که به تن دارند خود میتوانند همچون تانکی قدرتمند حریفانشان را نابود کنند. بازی For Honor با موتور گرافیکی AnvilNext ساخته شده که برای تولید بازی های PC و کنسول های PlayStation 3 ،PlayStation 2 ،PlayStation Portable ،Xbox 360 ،Nintendo DS و Nintendo Wii طراحی شده است. Assassin’s Creed اولین عنوانی بود که از موتور «Anvil» تحت نام رمز «Scimitar» استفاده میکرد و در سال ۲۰۰۷ برای کنسول ها و ۲۰۸۸ برای پلتفرم PC منتشر شد.

همچنین دو عنوان جداگانه Shaun White Snowboarding و Prince of Persia هم بر پایه Anvil در همان سال تولید و عرضه شدند که با استقبال خوبی مواجه شدند. طی سال های مختلف، عناوین مختلفی از سری Assassin’s Creed تحت لیسانس این موتور تولید شدند که آخرین آنها عنوان نه چندان جذاب Assassin’s Creed Syndicate بود. Rainbow Six: Siege آخرین عنوان جذاب چند نفره ای بود که بر پایه موتور گرافیکی Anvil engine 2.0 ساخته شده و حالا هم نوبت به هنر نمایی For Honor است.

موتور گرافیکی AnvilNext یکی از موتورهای گرافیکی قدرتمند بازار بازیسازی است که بخش مهمی از رابط برنامه نویسی آن بر پایه پلتفرم DirectX 11 قرار گرفته است.

تنظیمات گرافیکی بازی For Honor

For Honor یک بازی کاملاً انویدیا محور است و به همین جهت توصیه میشود برای اجرای بازی در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ از حداقل کارتی همچون GTX 1060 استفاده کنید، برای رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ هم پیشنهاد ما استفاده از دو کارت GTX 1070/1080 است و برای ۴k نیز پیشنهاد ما استفاده از دو جفت GTX 1070 است. For Honor از رنج وسیعی از تنظیمات گرافیکی استفاده میکند و تمامی تست های انجام شده به صورت استاندارد و با استفاده از نرم افزار MSI Afterburner روی سه رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ،۲۵۶۰×۱۶۰۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ با سطح کیفی Maximum انجام شده است.

همچنین قابل ذکر است که For Honor از دو پیکربندی SLI و AMD CrossFireX به خوبی پشتیبانی میکند.

بنچمارک For Honor در ۱۹۲۰×۱۰۸۰

بنچمارک با تکنیک SSAA
بنچمارک بازی For Honor
بنچمارک بازی For Honor

در حالت معمولی؛ همانطور که در بنچمارک بالا میبینید، برای اجرای For Honor در رزولوشن ۱۹۲۰x1080p پیشنهاد میشود از Radeon RX 460 یا GeForce GTX 750 Ti به عنوان حداقل کارت های مورد نیاز استفاده کنید. برای افزایش و بهبود فریم ریت هم بهتر است از RX 460 و یا GTX 950 استفاده کنید.

با فعال کردن تکنیک SSAA فشار بار پردازشی زیاد میشود، به طوری که برای اجرای بازی در این رزولوشن و کسب حداقل فریم به حداقل کارت هایی همچون Radeon R9 Nano یا GTX 960 و برای کسب فریم ریت بهتر نیز به R9 Fury X یا GTX 980 Ti نیاز پیدا میکنید.

بنچمارک For Honor در ۲۵۶۰×۱۴۴۰

بنچمارک بدون تکنیک SSAAبنچمارک با تکنیک SSAA
بنچمارک بازی For Honor
بنچمارک بازی For Honor

در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ برای اجرای بهتر بازی میتوانید از حداقل کارت هایی همچون Radeon R7 370 و GTX 1050 Ti و برای دریافت فریم ریت بهتر هم از R9 380X یا GTX 780 استفاده کنید. با فعال کردن تکنیک SSAA در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ فشار بار پردازشی بیشتر شده و حداقل به Radeon R9 Fury X یا GeForce GTX 1070 و برای دریافت فریم ریت بهتر هم ب هدو جفت GTX 1080 نیاز خواهید داشت.

بنچمارک For Honor در ۳۸۴۰×۲۱۶۰

بنچمارک با تکنیک SSAA
بنچمارک بازی For Honor
بنچمارک بازی For Honor

این بنچمارک نشان میدهد در بدترین حالت ممکن برای اجرای For Honor در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ به دو کارت Radeon RX 480 یا GeForce GTX 1060 نیاز دارید. اما در حالت SSAA پیشنهاد میشود از نسخه اورکلاک شده Radeon RX 480 CF یا GeForce GTX 1070 استفاده کنید و در ایده آل ترین حالت از دو جفت GTX 1080 استفاده کنید.

بنچمارک حافظه ویدئویی For Honor

این تست با نرم افزار MSI Afterburner و در دو رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و ۲۵۶۰×۱۴۴۰ با فعال بودن Anti-Aliasing انجام شده و نشان دهنده این است اگر بازی را در حال فعال بودن تکنیک SSAA روی رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اجرا میکنید به حداقل کارتی با ۴۰۹۶ مگابایت (۴ گیگابایت) حافظه ویدئوییی نیاز دارید، اگر بازی را با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ انجام میدهید، باز هم با کارتی با حافظه ۴۰۹۶ مگابایت (۴ گیگابایت) و اگر با رزولوشنن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ بازی میکنید، به یک کارت ۶۱۴۴ مگابایتی (۶ گیگابایتی) نیاز دارید.

بنچمارک با تکنیک SSAA
بنچمارک بازی For Honor
بنچمارک بازی For Honor

بنچمارک پردازنده For Honor

بنچمارک بازی For Honor

تست عملکرد پردازنده بازی For Honor نشان میدهد که عملکرد پردازنده در سطح مناسب و معقولی قرار دارد.

بنچمارک پردازنده  با پردازنده های اینتل

بنچمارک بازی For Honor

بنچمارک پردازنده For Honor با پردازنده های AMD

بنچمارک بازی For Honor

نتایج تست ها نشان میدهد بازی For Honor برای اجرای مناسب هوش مصنوعی و … به یک پردازنده ۱۶ رشته ای «Threads» با ۴ هسته فیزیکی و در بهترین حالت به یک پردازنده بیشتر از ۴ هسته ای نیاز دارد.

بنچمارک مصرف حافظه For Honor

بنچمارک بازی For Honor

تست حافظه رم بازی روی سیستمی متشکل از پردازنده Intel Core i7-5960X نسل هازول «Haswell-E» انجام شده که برای سوکت LGA 2011-3 عرضه شده و از فرکانس کلاک ۳۰۰۰ مگاهرتزی استفاده میکند. این پردازنده میتواند از ۱۶ گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس کاری ۲۴۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند و همانطور که تصویر بالا نشان میدهد؛ For Honor در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ به صورت کلی ۳۳۰۰ مگابایت حافظه رم مصرف میکند.

بنچمارک بازی For Honor

این بدین معناست که اگر سیستم شما ۸ گیگابایت حافظه رم داشته باشید، عنوان For Honor از رقمی معادل ۵ گیگابایتش استفاده میکند، اگر ۱۲ گیگابایت دارید، ۵.۲ گیگابایتش مصرف میشود، اگر از ۱۶ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، در زمان اجرای بازی مصرفی معادل ۵.۷ گیگابایت خواهید داشت و در نهایت اگر از ۳۲ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، مصرفی معادل ۶.۳ گیگابایت را تجربه خواهید کرد.

صحبت پایانی؛ For Honor یک بازی بهنیه

For Honor یک بازی کاملاً بهینه است و از منظر گرافیکی در کمترین حالت هم بازی جذابی به نظر میرسد. تکنیک Anti-Aliasing به خوبی در بازی پیاده سازی شده و هر چه قدر کیفیت بازی را افزایش میدهیم، لبه های تیز اجسام نیز کاهش و کم کم محو میشوند. با توجه به اینکه For Honor یک بازی آنلاین محور محسوب میشود، کیفیت بازی روی تنطیمات Ultra بسیار خوب است و سطح هوش مصنوعی بازی هم با توجه به تعداد زیاد سربازان بازی بسیار خوب طراحی شده است.

استفاده از سیستم سایه پردازی و Ambient occlusion موجب افزایش کیفیت بصری بازی شده و چشم اندازهای جذابی را در بازی ایجاد کرده است. کیفیت For Honor در دو حالت Low و Ultra تفاوت زیادی ندارد و بیشترین تفاوت در سطح جزئیات کیفیت های مختلف بازی است. For Honor برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC عرضه شده و با بازخوردهای مناسبی مواجه شده است.

منبع gamegpu
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

حسین

زندگی نامه

نوشته شده در بنچمارک بازی ها

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
کارت گرافیک ASUS Radeon R9 380X Strix 4GB
شاخه: بررسی سخت افزار,کارت گرافیک

بررسی کارت گرافیک ASUS Radeon R9 380X Strix 4GB

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است