عنوان Cossacks 3 را باید بازگشت افسانه ای عنوان قزاق ها «Cossacks» بدانیم که یک عنوان استراتژی بلندپروازانه از جنگ های قرون هفده و هجده میلادی است. Cossacks 3 یک بازسازی عالی از بهترین عنوان استراتژی سال ۲۰۰۱ میلادی است که قابلیت ساخت و کنترل هزاران نفر از نیروهای ارتشی و اداوات مکانیکی و زرهی را در اختیار بازیباز قرار میدهد. بازی با سبک RTS کلاسیک طراحی شده و قابلیت ساخت و ساز و استخراج منابع در آن وجود دارد. قابلیت انتخاب تعداد زیادی آیتم های مختلف و ساخت و ساز آنها تاثیرات شگرفی در چشم انداز کلی بازی ایجاد کرده و موجب شده بازیباز از نظر تاکتیکی با قابلیت های زیادی مواجه شود.

بازی از مقیاس قابل توجه و عجیب و غریبی تا ۱۰ هزار واحد در بازی پشتیبانی میکند! و بازیباز هم میتواند از بین ۱۲ کشور با ۷۰ نوع واحد نظامی، ۱۰۰ روش تحقیق و بیش از ۱۴۰ ساختمان موجود در بازی یکی را انتخاب کند. Cossacks 3 با پلتفرم OpenGL ساخته شده و از یک موتور گرافیکی داخلی با پشتیبانی کامل از آخرین نسخه OpenGL استفاده میکند. این موتور توسط GSC World Publishing به عنوان ناشر و سازنده اصلی بازی به صورت اختصاصی برای این بازی طراحی شده است.

بنچمارک بازی Cossacks 3

بازی Cossacks 3 از نظر گرافیگی پیچیدگی خاصی نداردو انبوهی از تنظیمات گرافیکی مختلف عرضه شده تا روی تمامی سیستم ها به خوبی اجرا شود.  تمام تست ها به صورت استاندارد و با MSI Afterburner روی سه رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰، ۲۵۶۰×۱۶۰۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ و با سطح کیفیت بالا «High» انجام شده است. همچنین در حال حاضر از پیکربندی Nvidia SLI و AMD CrossFireX در بازی پشتیبانی نمیشود. نتایج بنچمارک بازی Cossacks 3 را ر زیر میتوانید ببینید.

همچنین لازم به ذکر است که از نظر بهینگی، Cossacks 3 عنوان بسیار استوار و معقولی است و روی پردازنده های مختلف نیز به راحتی اجرا میشود. اصولاً برای پردازش عناوین استراتژیک به پردازنده های قدرتمندی نیاز است تا بتوانند هوش مصنوعی بازی را به درستی پردازش کنند. به همین دلیل میتوانیم بازی Cossacks 3 را مناسب اجرا روی اکثر پردازندها بدانیم و صدالبته برای اجرای بهتر هوش مصنوعی بازی لازم است از حداقل پردازنده های ۴ هسته ای استفاده کنید.

بنچمارک Cossacks 3 در ۳۸۴۰×۲۱۶۰

بنچمارک Cossacks 3 در 3840x2160

شما برای اجرای راحت و روان بازی Cossacks 3 در این رزولوشن به کارت هایی همچون Radeon R7 370 و یا GeForce GTX 960 نیاز دارید و در بهترین حالت هم بهتر است از کارت های قویتر استفاده کنید تا بهترین فریم ریت ممکن را بدست آورید.

بنچمارک حافظه ویدئویی Cossacks 3

بنچمارک بازی Cossacks 3

این تست با نرم افزار MSI Afterburner و در دو رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و ۲۵۶۰×۱۴۴۰ با فعال بودن Anti-Aliasing انجام شده و نشان دهنده این است که اگر بازی را در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اجرا میکنید به ۱۰۲۴ مگابایت حافظه ویدئویی، اگر بازی را در رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ اجرا میکنید به ۱۲۸۰ مگابایت حافظه ویدئویی و اگر در ۳۸۴۰×۲۱۶۰ اجرا میکنید به ۱۵۳۶ مگابایت حافظه ویدئویی نیاز دارید. بنابراین همانطور که میبینید.

بنچمارک پردازنده Cossacks 3 روی ۱۹۲۰×۱۰۸۰

بنچمارک بازی Cossacks 3

تست بنچمارک پردازنده نیز با حداکثر کیفیت ممکن «Maximum» روی رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ وبا بیش از ۱۶ مدل پردازنده از دو برند مختلف اینتل و AMD انجام شده و نتایج فوق نشان میدهد بازی Cossacks 3 برای اجرا روی اکثر پردازنده ها مشکل چندانی ندارد.

بنچمارک پردازنده Cossacks 3 با پردازنده های اینتل

بنچمارک بازی Cossacks 3

بنچمارک پردازنده Cossacks 3 با پردازنده های AMD

بنچمارک بازی Cossacks 3

نتایج تست ها نشان میدهد بازی Cossacks 3 برای اجرای مناسب هوش مصنوعی و … به پردازنده ای با ۳ تا ۴ رشته پردازشی یا «Threads» (معمولاً در بازی فقط از دو هسته استفاده میشود) نیاز دارد تا بتواند به طور مفیدی برای اجرای دستور العمل هایش استفاده از آن بهره ببرد. ما توصیه میکنیم برای اجرای بازی از حداقل پردازنده ای ۴ هسته ای استفاده کنید. استفاده از پردازنده ای کمتر از ۴ هسته میتواند در روند بازی اختلال ایجاد کند.

لازم به ذکر است که Thread یا رشته اجرایی/ محاسباتی  در سیستم های چند پردازنده‌ای یا چندهسته ای می توانند به صورت جداگانه و همزمان توسط هر کدام از پردازندها یا هسته ها اجرا شوند و منابع مختلفی «مثل حافظه» را در میان خود به اشتراک بگذارند. این حالت در سیستم ۶۴ بیتی بسیار موثر است و میتواند موجب افزایش بهبود فرآیند پردازشی شود. در نهایت؛ به طور کلی میتوان گفت که بازی Cossacks 3 به طور موثر از ۶ هسته پردازنده استفاده میکند.

بنچمارک مصرف حافظه Cossacks 3

بنچمارک بازی Cossacks 3

تست حافظه رم بازی روی سیستمی متشکل از پردازنده Intel Core i7-5960X نسل هازول «Haswell-E» انجام شده که برای سوکت LGA 2011-3 عرضه شده و از فرکانس کلاک ۳۰۰۰ مگاهرتزی استفاده میکند. این پردزنده میتواند از ۱۶ گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس کاری ۲۴۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند و همانطور که تصویر بالا نشان میدهد؛ Cossacks 3 در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ به صورت کلی ۷۰۰ مگابایت از مجموع کل حافظه رم سیستم شما را به خودش اختصاص میدهد.

بنچمارک بازی Cossacks 3

این بدین معناست که اگر سیستم شما ۸ گیگابایت حافظه رم داشته باشید، عنوان Cossacks 3 از رقمی معادل ۲.۲ گیگابایتش استفاده میکند، اگر ۱۲ گیگابایت دارید، ۲.۵ گیگابایتش را مصرف میکند، اگر از ۱۶ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، در زمان اجرای بازی مصرفی معادل ۲.۹ گیگابایت خواهید داشت و در نهایت اگر از ۳۲ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، مصرفی معادل ۳.۷ گیگابایت را تجربه خواهید کرد.

منبع gamegpu
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در بنچمارک بازی ها

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
کارت گرافیک Radeon R7 260X 2GB
شاخه: AMD/ATI,بررسی سخت افزار,کارت گرافیک

بررسی کارت گرافیک AMD Radeon R7 260X 2GB

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است