بنچمارک بازی Conan Exiles

عنوان Conan Exiles در مورد بربرهای وحشی و یک عنوان سبک بقا است که با گیم پلی جهان بازش به تازگی منتشر شده است. Conan Exiles به عنوان یک بازی جدید از این سری به طور انحصاری برای پلتفرم PC منتشر شده و داستان نویسی دنیای فانتزی آن نیز به عهده آقای رابرت ای «Robert E» بوده. وی موفق شده از این افسانه دروان کهن، دنیای بزرگی بسازد که نتیجه آن چندین و چند عنوان جانبی مختلف است.

در بازی؛ از روی این افسانه قدیمی سرزمین اسکاندیناوی عناوین همچون Age of Conan: Unchained (محصول ۲۰۰۸)؛ Age of Conan: Rise of the Godslayer (محصول ۲۰۱۰) و Conan Exiles (محصول ۲۰۱۷) روانه بازار شده و احتمالاً یک عنوان ناشناخته دیگر هم از روی این سری در حال ساخته شدن است که شاید تا چندی دیگر نامش را بشنویم. در زمینه فیلم نیز کنان وحشی «Conan the Barbarian» محصول ۲۰۱۱ منتشر شده که بخشی از داستان تخیلی – اساطیری افسانه Conan را بازگو میکند.

تا به حال هیچ کاری نتوانسته این افسانه را آنطور که هست بازگو کند و در هر دو زمینه بازی و فیلم با ساخته های سطحی و معمولی طرفیم که بخشی زیادی از این دنیا را بازگو نکردند. افسانه Conan جایی برای ضعفا نیست، اینجا تنها راه زنده ماندن قوی بودن و قوی شدن است! وگرنه درگیر تلسمی شوم خواهید شد که مساوی است با پایان زندگی شما! شما در این دنیای تخیلی به عنوان یک تبعیدی تحت کنترل، مجبورید زنده بمانید. شما در آخرلزمان این افسانه محبوس شدید و از آنجایی که در آخرالزمان موجود در بازی Conan Exiles زندگی می‌کنید، باید برای خود ابزار و وسایل جدیدی بسازید تا بتوانید از پس چالش های بازی بر آیید.

شما در این دنیای تخیلی به عنوان یک تبعیدی تحت کنترل، مجبورید زنده بمانید. شما در آخرلزمان این افسانه محبوس شدید و از آنجایی که در آخرالزمان موجود در بازی Conan Exiles زندگی می‌کنید، باید برای خود ابزار و وسایل جدیدی بسازید تا بتوانید از پس چالش های بازی بر آیید. لازم به ذکر است که عنوان Conan Exiles؛ اولین سه گانه از افسانه کونان وحشی است که با نام کونان «Conan» در دست ساخت است. بیابان‌ جایی است که داستان اصلی و ماجراجویی‌های بازی Conan Exiles از آنجا شروع می‌شود.

زمانی که به طرز ناگهانی از گروه و همراهان خود جدا میشوید باید به فکر صرفه‌جویی در مصرف منابعی باشید که در اختیار دارید، زیرا که این منابع باید در طی پروسه‌های ساخت و ساز ابزار و یک پناه‌گاه برای دفاع از خود در مقابل عناصر مختلف درون بازی،‌ نیز استفاده شوند.

تبعیدیان ماجراجو می‌توانند با استفاده از فرهنگ‌ نسل پیشین خود به بقا بپردازند. البته در صورتی که بتوانند به سلامت این بیابان خشن و بی‌رحم را پشت سر بگذارند. قلعه‌ها و معابد موجود در این عنوان می‌توانند به اندازه کافی خطرناک باشند؛ البته در صورتی که خودتان را از قبل آماده نکرده باشید؛ اما علیرغم این موضوع می‌توانند شما را تا حدی باورنکردنی ثروتمند کنند!

بنچمارک بازی Conan Exiles

موتور گرافیکی بازی Conan Exiles

Conan Exiles به عنوان اولین بازی از یک سه گانه جدید، بر پایه پلتفرم DirectX 11 طراحی و ساخته شده و از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 کمپانی اپیک گیمز بهره میبرد. اولین عنوانی که با نسخه اول این موتور ساخته شده، Unreal سال ۱۹۹۸ میلادی است. پس از این بازی بود که نسخه های مختلفی از این موتور در بیش از ۱۰۰ بازی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گرفته که از جمله آنها میتوانیم به عناوین بزرگ و مشهوری همچون Deus Ex، Dishonored، Lineage II، Thief: Deadly Shadows، Postal 2، سری بازی های Brothers in Arms، عنوان ضد ایرانی Tom Clancy’s Splinter Cell، عنوان تاکتیکال Tom Clancy’s Rainbow Six و همچنین سری Unreal و Unreal Tournament اشاره کنیم.

این موتور گرافیکی در درجه اول برای عناوین شوتر اول شخص ساخته شده و طراحی آن هم بر پایه زبان سطح بالای C ++ است. به همین دلیل از پلتفرم هایی همچون ویندوز، لینوکس، Mac OS و Mac OS X و در کنسول ها نیز از کنسول منسوخ شده Xbox و Xbox 360 و همچنین PlayStation 2، PlayStation 3، PlayStation 4 و کنسول دستی سونی در کنار کنسول های شرکت نینتندو پشتیبانی میکند.

در ادامه پشتیبانی گسترده این موتور از پلتفرم های مختلف؛ در دسامبر ۲۰۱۰ میلادی نیز آقای مارک رین «Mark Rein» در یک کنفرانس مطبوعاتی پشتیبانی موتورگرافیکی Unreal Engine 3 از iPod Touch و iPhone 3GS و نسخه های جدیدتر این گوشی های هوشمند را اعلام کرد تا گسترده چتر حمایتی این موتور از پلتفرم های مختلف بیشتر شود.

این موتور برای ساده سازی کار پورت بازی های مختلف از یک سیستم مدولار و ابزارهای مختلفی استفاده میکند که شامل پشتیبانی از سیستم های رندرینگ گرافیکی همچون (Direct3D، OpenGL و API های قدیمی  مثل Glide، S3 Metal، PowerVR SGL)؛ سیستم های رندرینگ صوتی همچون (EAX و OpenAL، DirectSound3D و موتور صوتی منسوخ شده A3D)؛ به همراه قابلیت تبدیل متن به گفتار و تشخیص گفتار در کنسول های Xbox360، کنسول PlayStation 3، کنسول منسوخ شده Nintendo Wii و سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس است.

در بخش فناوری های شبکه نیز این موتور از شبکه های قدرتمندی همچون Windows Live، Xbox Live و GameSpy با ۶۴ بازیباز در حالت کلاینت پشتیبانی میکند. در همین زمینه میتوانیم به هنوان شبکه محور Lineage II اشاره کنیم بر پایه موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته شده و مهمترین نماینده سبک MMORPG است که توسط این موتور گرافیکی طراحی شده است.

تنظیمات گرافیکی بازی Conan Exiles

Conan Exiles از رنج وسیعی از تنظیمات گرافیکی استفاده میکند و تمامی تست های انجام شده به صورت استاندارد و با استفاده از نرم افزار MSI Afterburner روی سه رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ،۲۵۶۰×۱۶۰۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ و با بالاترین سطح ممکن انجام شده است (به صورت پیش فرض با سطح کیفی Maximum). همچنین قابل ذکر است که Conan Exiles از دو پیکربندی SLI و AMD CrossFireX پشتیبانی نمیکند.

بنچمارک Conan Exiles در ۱۹۲۰×۱۰۸۰

بنچمارک بازی Conan Exiles

برای اجرای Space Hulk Deathwing در رزولوشن ۱۹۲۰x1080p پیشنهاد میشود برای دریافت حداقل فریم ریت ممکن میتوانید از Radeon R9 380X یا GeForce GTX 1050 Ti استفاده کنید. برای افزایش و بهبود فریم ریت هم بهتر است به فکر کارت هایی مثل Radeon R9 290 یا حتی خود  GeForce GTX 1050 Ti باشید.

بنچمارک Conan Exiles در ۲۵۶۰×۱۴۴۰

بنچمارک بازی Conan Exiles

در این رده بهترین کارت هایی که میتوانند با حداقل قیمت فریم ریت مناسبی رندر کنند، Radeon R9 290X و GeForce GTX 780 و برای اطمینان بیشتر هم میتوانید از Radeon R9 Nano یا GTX 780 Ti انویدیا استفاده کنید.

بنچمارک Conan Exiles در ۳۸۴۰×۲۱۶۰

بنچمارک بازی Conan Exiles

این بنچمارک نشان میدهد در بدترین حالت ممکن برای اجرای Conan Exiles در رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ به کارت نسل پیشین GTX 980 Ti و در ایده آل ترین هم به شاهکار GeForce GTX 108 نیاز دارید.

بنچمارک حافظه ویدئویی Conan Exiles

این تست با نرم افزار MSI Afterburner و در دو رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و ۲۵۶۰×۱۴۴۰ با فعال بودن Anti-Aliasing انجام شده و نشان دهنده این است اگر بازی را روی رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اجرا میکنید به حداقل کارتی با ۴۰۹۶ مگابایت (۴ گیگابایت) حافظه ویدئویی نیاز دارید، اگر بازی را با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ انجام میدهید، باز هم با کارتی با حافظه ۴۰۹۶ مگابایت (۴ گیگابایت) و اگر با رزولوشن ۳۸۴۰×۲۱۶۰ بازی میکنید، به کارتی با حافظه ۶۱۴۴ مگابایت (۶ گیگابایت) نیاز خواهید داشت!

بنچمارک بازی Conan Exiles

بنچمارک پردازنده Conan Exiles

تست عملکرد پردازنده بازی Conan Exiles نشان میدهد که عملکرد پردازنده و فشار بار پردازشی کاملاً در حد مطلوبی قرار دارد، اما در برخی مواقع ممکن است با مشکل مواجه شوید.

بنچمارک بازی Conan Exiles

بنچمارک پردازنده  با پردازنده های اینتل

بنچمارک بازی Conan Exiles

بنچمارک پردازنده Conan Exiles با پردازنده های AMD

بنچمارک بازی Conan Exiles

نتایج تست ها نشان میدهد بازی Conan Exiles برای اجرای مناسب هوش مصنوعی و … به یک پردازنده با پشتیبانی از ۶ رشته پردازشی «Threads» نیاز دارد. این پردازنده میتواند یک پردازنده سه هسته با سه هسته مجازی باشد. البته به نظر ما بهتر است برای اجرا صحیح بازی از پردازنده های ۴ هسته ای با قابلیت پشتیبانی از فناوری Hyper Training استفاده شود تا بعدها و مخصوصاً در عناوین بزرگ دیگری که به زودی روانه بازار میشوند مشکلی پیش نیاید.

بنچمارک مصرف حافظه Conan Exiles

بنچمارک بازی Conan Exiles

تست حافظه رم بازی روی سیستمی متشکل از پردازنده Intel Core i7-5960X نسل هازول «Haswell-E» انجام شده که برای سوکت LGA 2011-3 عرضه شده و از فرکانس کلاک ۳۰۰۰ مگاهرتزی استفاده میکند. این پردازنده میتواند از ۱۶ گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس کاری ۲۴۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند و همانطور که تصویر بالا نشان میدهد؛ Conan Exiles در رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ حدود ۳۶۰۰ مگابایت مصرف حافظه رم دارد.

بنچمارک بازی Conan Exiles

این بدین معناست که اگر سیستم شما ۸ گیگابایت حافظه رم داشته باشید، عنوان Conan Exiles از رقمی معادل ۶.۵ گیگابایتش استفاده میکند، اگر ۱۲ گیگابایت دارید، ۷ گیگابایتش مصرف میشود، اگر از ۱۶ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، در زمان اجرای بازی مصرفی معادل ۷.۵ گیگابایت خواهید داشت و در نهایت اگر از ۳۲ گیگابایت حافظه استفاده میکنید، مصرفی معادل ۸.۵ گیگابایت را تجربه خواهید کرد.

منبع gamegpu
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در بنچمارک بازی ها

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
بنچمارک-بازی-Total-War-Warhammer-روی-DirectX-12

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است