Assassin’s Creed Japan

پس از عرضه بازی کیش آدمکش: وحدت (Assassin’s Creed Unity) در سال گذشته میلادی و مشکلات زیاد بازی که صدای هوادارن بازی را درآورد، اصلاحیه ها و بسته های امنیتی جدیدی برای برطرف سازی مشکلات بازی از سوی یوبی سافت عرضه شد تا خیال هوادارن راحت شود. با این حال این سوال در بین هوادارن بازی همچنان مطرح است که Assassin’s Creed ژاپن که ساخته میشود!؟ ما در این بررسی کوتاه و اجمالی قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و زوایای آن را روشن کنیم.

Assassin’s Creed Unity قبلی که عرضه شد، مشکلات بسیار جدی ای داشت. بازی بسیار خسته کننده بود و بخش آنلاین بازی از مشکلات اینترنتی شدیدی رنج میبرد. چهره کاراکترها در برخی مراحل و کات سین ها ناپدید و یا به صورتی عجیب نمایش داده میشدند! همواره از این دست مشکلات عجیب و غریب در بازی های یوبی سافت دیده میشود و این مشکلات به حدی رسیده بود که یوبی سافت رسما از کاربران عذرخواهی کرد. بازی Assassin’s Creed Unity برای هر دو کنسول PS4 و Xbox One با ۳۰ فریم و وضوح تصویری معادل ۹۰۰ پیکسل اجرا میشد!

در همین فضای نا امیدی و کسالت بار طرفداران بازی، ناگهان یوبی سافت نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed را تایید کرد! بازی جدید، Assassin’s Creed Victory نامیده شده که روایت گر داستان عصر ملکه ویکتوریا در شهر لندن است! بدین معنا که داستان بای Assassin’s Creed 2015 در شهر لندن پایتخت بریتانیای سابق روایت میشود. یوبی سافت از این بازی تصاویری منتشر کرده است که در زیر مشاهده میکنید. برای نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ روی آن کلیک کنید.

بررسی فنی | بازی Assassin’s Creed Unity
Assassin's Creed Victory

Assassin’s Creed Victory

برخلاف نسخه های گذشته این سری که توسط یوبی سافت مونترال ساخته میشد، نسخه جدید این بازی قرار است توسط استدیو Quebec ساخته شود. تصاویری که در گالری بالا مشاهده کردید، حدود ۷ دقیقه از گیم پلی بازی را شامل میشود که توسط سایت ژاپنی Kotaku مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. در گیم پلی منتشر شده از بازی که در تصاویر مشخص است، شخصی از فرقه قاتلین ماموریتی برای قتل یک شخص مهم دریافت میکند و پس از تعقیب و گریز وی، او را روی سقف واگن قطاری در حال حرکت میبینید و با او به نبرد میپردازد.

نکته جدیدی که در این ویدئوی ۷ دقیقه ای مشاهده و توسط Kotaku اعلام شده است، قلاب جدیدی است که به کاراکتر اصلی امکان جابه جایی و آویزان شدن بین ساختمان های بلند را میدهد. انتخاب سازنده دوم برای نسخه جدید این بازی میتواند نشانه ای از ساخت عنوان بعدی این سری توسط استدیو اصلی یوبی سافت باشد. از طرفی کاربری با نام Cornik22 در انجمن رسمی یوبی سافت نوشته ای منتشر کرده که به گفته خودش، یوبی سافت کلید رمز تشخیص مکان سه بازی آینده این سری را مشخص کرده است.

به گفته این کاربر همگی تصاویر این مکان ها در بخش سال انتظار Abstergo بازی AC IV Black Flag هم قابل مشاهده است. او در نوامبر گذشته نسخه ای از بازی Assassin’s Creed Unity را به همراه کتاب داستان کامل این سری خریداری کرده و موفق شده پس از مشاهده تصاویر کتاب، به نکات جالبی در باره نسخه های بعدی این سری دست پیدا کند. تصویری که در زیر میبینید از جلو بسیار شبیه یک کلیسا است.

Santa-Maria-del-Fiore_1

این تصویر از روی کتاب بازی گرفته شده است که بسیار شبیه تصاویر پایین است.

تصویر زیر درنسخه های گذشته سری Assassin’s Creed وجود داشته و با رجوع به اولین نسخه این سری با قاطعیت به مکانی به نام Santa Maria del Fiore در شهر Florence میرسیم. شهری که در Assassins Creed II با کاراکتر اتزیو (Ezio) وجود داشت.

Santa-Maria-del-Fiore_2

تصویر ادامه تصویر بالاست. تصویر سمت راست مکان واقعی و سمت چپ همان مکان در بازی است.

تصویر زیر مربوط به جزیره گرم سیری است بازی AC IV Black Flag است که بیش از ۴۰% داستان بازی را شامل میشود.

تصویر جزیره گرمسیری که در بازی AC IV Black Flag وجود داشت

تصویر جزیره گرمسیری که در بازی AC IV Black Flag وجود داشت

اما جالب ترین بخش این کتاب یا بهتر است بگوییم کلید سری یوبی سافت به تصویر زیر مربوط است که پیش از این توسط Kotaku لو رفت! تصویر زیر مربوط به کلیسای جامع نوتردام پاریس است! همان کلیسایی که در بازی Assassin’s Creed Unity حضور داشت و صدالبته بسیار هم تحریف شده بود!

Notre-Dame-Cathedral

کلیسای جامع Notre Dame Cathedral در کشور فرانسه – شهر پاریس

تصویر پایین هم مربوط به خانه های پارلمانی Big Ben شهر لند است! تمام این تصاویر به لطف Kotaku بدست آمده است. این مجله زاپنی بسیاری از رازهای بازی را لو داده که بخش هایی از آن را در اینجا گردآوری کردیم. تا اینجای کار، تمامی تصاویر مرموز موجود در بازی در یکی از شماره های سری Assassin’s Creed استفاده شده بودند. تصویر زیر که مربوط به لندن است نشان دهنده برج ساعت Big Ben ای است که در زمان ملکه ویکتوریا ساخته شده است. بدین معنا که نسخه جدید بازی که قرار است در سال ۲۰۱۵ عرضه شود، روایتگر داستان عصر ملکه ویکتوریا در کشور بریتانیا و شهر لندن است!

Houses-of-Parliament-and-Big-Ben-in-London

خانه های ارلمانی Big Ben در لندن و برج ساعت معروف این شهر در تصویر و سالن انتظار Abstergo مشخص است

اما علاوه بر تصویر بالا که مربوط به شهر لندن و عصر ملکه ویکتوریا است، تصویر دیگری هم وجود دارد که هنوز در هیچ شماره ای از بازی استفاده نشده است. این احتمال وجود دارد که تصویر زیر مکانی در بازی AC VII یا AC 2016 باشد که با بررسی تصویر به اطلاعات جالبی رسیدیم. این تصویر هم در سال انتظار Abstergo بازی Assassin’s Creed Unity و AC IV Black Flag قابل مشاهده است و به احتمال بسیار زیاد مربوط به دوران EDO کشور ژاپن است. این تصویر به وضوح معبدی ژاپنی را نشان میدهد که توسط چند خانه احاطه شده است.

AC-1

دایره قرمز رنگ را خوب ببینید. تصویر معبد به خوبی مشخص است.

AC-3

تصویر زوم شده معبد به همراه تصویری از همان معبد در واقعیت.

گفته میشود این معبد (سنسوجی) Sensoji نام دارد که یکی از قدیمی ترین و معروف ترین معابد ژاپن است. این معبد در آساکوسا در منطقهٔ تایتو واقع شده و قدیمی‌ترین معبد توکیو، پایتخت ژاپن است. این معبد در سال ۶۲۸ میلادی ساخته شده‌است. ما نیز پس از بررسی های تصاویر موجود در گوگل، به درستی تصویر موجود در سال انتظار Abstergo پی بردیم و حتی مقایس نقشه معبد فوق را برای شما گذاشتیم که در زیر میتوانید ببینید. همچنین چند تصویر از مکان واقعی این معبد گذاشتیم که در زیر مشخص است.

برخی اشاره کرده اند که ممکن است این منطقه مربوط به مکانی به نام [شهر منطقه ممنوعه] در کشور چین باشد (Assassin’s Creed Chronicles: China) که قرار است امسال منتشر شود. اما جزئیاتی همچون رنگ و شکل سقف و دیوار ها بسیار شبیه به معبد (سنسوجی) Sensoji کشور ژاپن است. اگر به نسخه های گذشته سری Assassin’s Creed دقت کنید متوجه میشوید که یوبی سافت به جزئیات ریز دقت زیادی میکند. پس بعید است تصاویر بالا مربوط به منطقه شهر ممنوعه کشور چین باشد.

AC-2

Assassin’s Creed Japan

چرا Assassin’s Creed باید به ژاپن (Japan) برود؟

بازی Assassin’s Creed Victory برای انتشار در سال ۲۰۱۵ تایید شده و احتمالا نسخه بعدی Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۶ در کشور ژاپن است. بااین حال یوبی سافت طی خبری اعلام کرده که Assassin’s Creed Japan یک ماجراجویی آینده است و قرار نیست به این زودی سراغ آن برویم. پیش از این هم آقای Alex Hutchinson کارگردان Assassin’s Creed 3 طی اظهار نظری گفته بود:

به تصویر کشیدن ژاپن برای بازی بعدی این سری برای طرفدارن ملال آور و خسته کننده خواهد بود. زیرا ژاپن پیش از این در بسیاری از بازی ها به تصویر کشیده شده است. 

گزارش | تحریف تاریخ در Assassin’s Creed Unity

اما آقای Perotti از یوبی سافت علاوه بر تایید سخنان آقای Alex Hutchinson این نکته را مطرح کرد که در نهایت، این سازنده است که تصمیم میگیرد بخواهد بیش از این فرهنگ ژاپن را واکاوی کند یا خیر. در واقع به تصویر کشیدن تاریخ کشور ژاپن و رویارویی اساسین ها و قاتلین در کنار نینجاهای معروف ژاپنی میتواند یکی از بهترین و زیباترین سری های این بازی را ایجاد کند که برای مدت ها در یاد و خاطره بازیبازان و طرفداران این سری بماند. گفته میشود بازی Assassin’s Creed Japan روایتگر داستان دوران Edo است که در تاریخ قرن ۱۷، ۱۸ و ۱۹ میلادی در جریان بود.

بررسی فنی | پشت صحنه ساخت Assassin Creed

این دوران یکی از سخت ترین دوران مردم ژاپن بود که در آن درگیری، قحطی و حکومت سرکوبگر شوگان ها ( سلسله Tokugawa shoguns) یا همان (حاکمان نظامی فئودالی ژاپن) سرکار بوند و اداره امور مردم با آنها بود و در واقع قدرت اول کشور ژاپن محسوب میشدند. در واقع احتمالا بازی بین قرن ۱۷ و ۱۸ میلادی تنظیم شده که بسیار بد است. چون دوران معروف به Edo در همین تاریخ زمانی است که بسیار پر حادثه بود و دقیقا قبل از سقوط نهایی سلسه توکوگاوا  (Tokugawa) در سال ۱۸۶۸ میلادی است.

Assassin’s-Creed-Japan

Assassin’s-Creed-Japan

در دوره Edo قوانین بسیار سخت گیرانه ای وجود داشت. از جمله اینکه تمام آموزه های غربی ممنوع اعلام شد که مهمترین آنها ممنوعیت مسیحیت ۱۶۱۴ میلادی (Christianity 1614) بود. ممنوعیت سفر خارجی و خواندن کتاب خارجی در سال ۱۶۳۸ میلادی و ممنوعیت کشتی سازی در سال ۱۶۳۸ از جمله ممنوعیاتی بود در این دوران وجود داشت. در این دوران به دلیل مالیات سنگین و آزار و اذیت chonin ها [طبقه گارگران فئودالی ژاپن] شورشی توسط Shimabara Rebellio صورت گرفت که توسط شوگان های توکوگاوا (Tokugawa Shogunate) سرکوب شد.

توکوگاوا  برای خرد کردن این شورش ۱۲۵.۰۰۰ سربازش را برای مقابله با شورشیان اعزام کرد و افراد بسیاری را دستگیر و اعدام کردند. در کل به نظر میرسد اگر AC Japan ساخته شود میتوانیم با داستانی بسیار مهیج و عالی روبه رو شویم. در قرن ۱۷ میلادی، در کشور ژاپن چندین حادثه بزرگ اتفاق افتاده که هر کدام میتواند به نحوی منجر به ساخت عنوانی بر اساس آنها از سوی یوبی سافت شود. قرن ۱۸ میلادی ژاپن هم آبستن حوادث مختلفی بود که یکی از مهمترین آنها حادثه رودخانه Horeki سال ۱۷۵۴ میلادی بود.

Assassin’s Creed Japan

Assassin’s Creed Japan

دراین زمان فساد به صورت گسترده ای رایج و شایع شده بود و همچنین بین سال های ۱۷۸۲ تا ۱۷۸۸ قحطی بزرگ به نام تِنمی (Tenmei) اتفاق افتاد که جان بسیاری را گرفت. علاوه بر مواردی که گفتیم، در این دوران هنرمند بزرگی به نام هوکوسائی (Hokusai) زندگی میکرد که در واقع نسخه ژاپنی لئوناردو داوینچی بزرگ محسوب میشود! او سال ۱۷۶۰ به دنیا آمد که و وجود این شخص در بازی میتواند به جذابیت های بازی بی افزاید. در نهایت باید تا سال ۲۰۱۶ میلادی صبر کرد و دید که آیا کلید های رمزی که یوبی سافت در بازی قرار داده است به واقعیت تبدیل میشود یاخیر!

نظر شمادر باره Assassin’s Creed Japan چیست!؟ دوست دارید نسخه بعدی Assassin’s Creed در کدام کشور باشد!؟

منبع ubi gamerant
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در بازی ها,مقالات بازی

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
بررسی-فنی-Gravity-Rush-Remastered

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است