assassins-unity-600x300

Assassin Creed Unity جدیدترین نسخه از سری بازیهای معروف Assassin Creed است که داستان آن در فرانسه اتفاق می افتد. ویدئویی که در زیر میبینید یکی از شت صحنه های ساخت این بازی است و به خوبی مشخص است از ورزشکاران رشته پارکور برای شبیه سازی حرکات شخصیت اصلی بازی استفاده میشود. ویدئوی زیر یکی از زیباترین و بی نظیرترین ویدئوهای شبیه سازی این بازی درواقعیت است. Assassin Creed Unity را میتوان یکی دیگر از عناوین تحریف شده این سری دانست که پیش از این و در مطلبی به نام «گزارش | تحریف تاریخ در Assassin’s Creed Unity» به بررسی زوایای آن پرداختیم.

همچنین در یک مطلبی بسیار ویژه دیگر به نام «ناگفته های داستان بازی فرقه قاتلین (Assassins Creed)» به بررسی پایه ای تحریفات گسترده این بازی پرداخیتم که از شما دعوت میکنیم این مطلب ویژه را از دست ندهید. داستان Assassin’s Creed Unity سال ۱۷۹۰ و در جریان انقلاب فرانسه (که خود داستانی جدا از کودتاهای مالی یهودیان فراماسونری دارد) اتفاق می افتد. با توجه به سیر خط فکری سازندگان در سه گانه اول و داستان حسن صباح که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به انقلاب فرانسه هم مربوط میشود، نشان میدهد سازندگان بازی دور خیز عجیبی برای این بازی برداشته اند. حساسیت سازندگان در ساخت بناهای مشهور شهر پاریس از جمله کلیسای معروف نوتردام نشان حساسیت آنها در طراحی این بنای قدیمی دارد.

تیم یوبی سافت برای ساخت و طراحی کلیسای فوق دو سال زمان صرف کرده و هدفش از ساخت این کلسیا با جزئیات بسیار زیاد نمایش خط سیر داستانی حوادث تاریخی این کلیسا و شخصیت هایش در انقلاب فرانسه دارد. حال آنکه انقلاب فرانسه پس از جنگ های معروف به جنگ های واترلو و با کودتای مالی یهودیان فراماسونری و حمایت های مالی آنها شکل گرفت که توضیحش از حوصله این مقاله خارج است. در واقع قاتلین (Assassin’s) یا حشاش ها گروهی خیالی و واهی و ساخته و پرداخته ذهن نویسندگان یوبی سافت است که در بازی و به ظاهر هدفش خیرخواهی و بر قراری عدالت به واسطه کشتار حاکمان و قدرتمندان هر جامعه ای است که در گروه خیالی دیگر به نام تمپلارها (Templar) دسته بندی میشوند.

ما در مورد قاتلین (Assassin’s) یا حشاش ها در مقاله «ناگفته های داستان بازی فرقه قاتلین (Assassins Creed)» توضیحات مفصلی دادیم که بهتر است بای درک بهتر آن مقاله را ببینید. همچنین «بررسی فنی | بازی Assassin’s Creed Unity» را هم میتوانید با کلیک روی لینک فوق ببینید که از زاویه فنی به بررسی ابعاد آن پرداختیم.

راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...

نوشته شده در تریلرهای پشت صحنه,ویدئو

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

بررسی مانیتور Samsung CFG70 27-Inch gaming

تاريخ بررسي: ۲۶ آبان, ۹۶
بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

بررسی کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC 6GB

۱۹ مرداد, ۹۶

9.0

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

بررسی کارت گرافیک Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme

۶ مرداد, ۹۶

9.6

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

بررسی کارت گرافیک Palit GTX 1080 GameRock Premium

۲۶ تیر, ۹۶

9.8

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

۲۳ اردیبهشت, ۹۶

9.2

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
پروانه،-میراث-نگهبانان-نور
شاخه: تریلرهای پشت صحنه,ویدئو

ویدئو | پشت صحنه بازی ایرانی پروانه

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است