• عملکرد عالی نسل دوم معماری Maxwell
 • مصرف برق پایین
 • اورکلاکینگ عالی
 • دمای مناسب
 • عملکردی بی صدا
 • GPU بزرگ برای عملکرد های غیر قابل انتظار
 • قیمت بسیار زیاد
 • تک هسته ای که شاید برای 4K مناسب نباشد
  کارایی
  امکانات
  طراحی
  قیمت به کارایی

9.5

انتخاب برتر

قیمت: 550 دلار

سازنده: انویدیا - گیگابایت

گارانتی: نامشخص

عرضه کننده: نامشخص

سایت/تلفن: نامشخص

مشاهده پروفایل نویسنده

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

مقدمه ای بر GTX 970 & GTX 980

کمپانی معظم انویدیا پس از معرفی سری ۸۰۰ و قدرتمندترین کارت این سری یعنی GTX 880 به صورت ناگهانی و غیر منتظره ای سری ۹۰۰ خود را معرفی کرد که تعجب همگان را برانگیخت. هنوز دلیل این پرش ناگهانی به سری ۹۰۰ مشخص نیست، اما قبلا هم این اتفاق یکبار دیگر بای این کمپانی افتاده بود. با این حال سری ۹۰۰ معرفی شده و همچون کارت های سری ۸۰۰ از معماری مکسول (Maxwell) اما با سیلیکونی جدید و حافظه هایی افزایش یافته استفاده میکنند.

هنوز به طور قطع مشخص نیست هدف انویدیا از عرضه سری ۹۰۰ چیست! آنها از سری ۶۰۰ تا ۷۰۰ و اندکی در ۸۰۰ اغلب سعی در افزایش سه فاکتور عملکرد، مصرف برق و قیمت نهایی کارت برای رقابت با AMD را در سر داشتند و کم و بیش به این موفقیت رسیدند. اما هدف آنها در سری ۹۰۰ هنوز ناشناخته است و البته طبیعی است. زیرا این سری به صورت رسمی روز پنج شنبه (۲۷/۶/۹۳) به هواداران و دوست داران! انویدیا معرفی شد.

اما معماری کپلر (Kepler) در ابتدا با کارتهای گرافیک سری GeForce 600 معرفی شد و پس از آن بود که سری ۷۰۰ با ۲۶۸۸ هسته کودا (CUDA) به همراه کارت گرافیک GTX Titan در فوریه سال قبل معرفی و عرضه شد. به دنبال آن  GTX 770 و GTX 780 و در نهایت گل سرسبد سری ۷۰۰ یعنی کارت گرافیک قدرتمند و تک هسته ای GTX 780 Ti در ماه نوامبر معرفی و عرضه شد تا خط پایانی باشد بر سری ۷۰۰ و شروع سری ۸۰۰ خدا بیامرز! البته GTX 770 در اصل یک GTX 680 به روز شده و با حافظه سریعتر بود. اما دو کارت گرافیک GTX 780 و GTX 780 Ti کاملا جدید و مخصوص سری ۷۰۰ بودند.

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

به طور کلی سری ۷۰۰با معماری کپلر (Kepler) از محدودیت های زیادی برخوردار بود واین محدودیت ها در تمام کارت های سری ۷۰۰ به جز گل سرسبد این سری یعنی GTX 750 Ti وجود داشتند. با قیمت ۱۵۰ دلار، کارت گرافیک GTX 750 Ti از لحاظ عملکرد و میانگین فریم ریت بسیار شبیه کارت گرافیک GTX 650 Ti Boost بود. با وجود اینکه بر روی کاغذ ۲۰% هم از آن قویتر بود. اما کارتی همچون GTX 750 Ti با معماری مکسول (Maxwell) فاقد عملکرد و بهره وری لازم برای نسل بعد بود.

به طور کلی GTX 650 Ti حدود ۲۰% هسته بیشتر، ۶۰% TAUs بیشتر و ۵۰% ROPs بیشتر به نسبت GTX 750 Ti داشتند و این در حالی بود که GTX 750 Ti حدود ۵% سرعت کلاک بهتری داشت! با چنین حضور قدرتمندی بود که کارت های گرافیک مبتنی بر مکسول (Maxwell) موفق به تصاحب بخش اعظمی از بازار سیستم های رده بالا (High-End) شده بود. و حالا به عنوان آخرین نسل از معماری مکسول (Maxwell) شاهد عرضه سری جدیدی به نام سری ۹۰۰ هستیم. سری ای که دیگر پس از آن با معماری مکسول (Maxwell) نخواهد آمد.

حالا باید نظاره گر رقابتی داغ بین دو کارت R9 280X و ۲۹۰ با GTX 970 و GTX 980 ای باشیم که به ترتیب ۳۲۹ و ۵۴۹ دلار قیمت دارند. همان قیمتی که شایعه شده بود به حقیقت تبدیل شد! و باید دیدی دو کارت جدیدی انویدیا در مقابل R9 290X کمپانی AMD چیکار میکنند. به هر حال کارت های گرافیک جدید سری ۹۰۰ منتشر شده اند و ما در این نوشتار سعی میکنیم زوایای این کارت را تشریح کنیم.

Gigabyte G1 Gaming GTX 970 & GTX 980

این نوشتار را با GTX 980 گرانتر شروع میکنیم! تنها گروهی که شاید بسیار شوکه شوند، گروه گیمران است!کارت GTX 980 از لحاظ قیمتی با مطابقت دارد و این خبر خوبی برای بازیباز هاست. البته بر روی کاغذ هیچ شانسی برای پیروزی ندارد!  GTX 780 Ti از ۱۵ واحد SMX استفاده میکند که برای هر هسته میشود ۲۸۸۰ هسته کودا به همراه ۲۴۰ واحد TAUs و ۴۸ واحد ROPs با حافظه های GDDR5 ای که کلاک پیش فرضی حدود ۱۷۵۳MHz  و کلاک موثر ۷۰۰۰ MHz دارد.

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

حافظه ۳۸۴ بیتی GTX 780 Ti میتواند پهنای باند عظیمی حدود ۳۳۶.۴ گیگابایت در اختیار مصرف کننده بگذارد که رقم فوق العاده ای است. در مقام مقایسه کارت گرافیک GTX 980 با ۲۰۴۸ هسته کودا (یا همان Shading units یا واحدسایه زنی) به همراه ۱۲۸ واحد TAUsو ۶۴ واحد ROPs عرضه شده است که در مجموع ۲۹% هسته کودا کمتر، ۴۷% TAUs کمتر و ۳۳% واحد ROPs میشود. GTX 980 همچنینی به رابط ۲۵۶ بیتی محدود شده که با حافظه GDDR5 کلاک پیش فرضی حدود ۱۷۵۳MHz  و کلاک موثر ۷۰۰۰ MHz را به همراه دارد که این مقدار پهنای باندی معادل ۲۲۴ گیگابایت بر ثانیه را دراختیار مصرف کننده میگذارد که این مقدار ۳۳% کمتر از GTX 780 Ti است.

به هر حال GTX 980 از نظر حافظه با ۲۰% افزایش کلاک در حالت عادی که معادل ۱۱۲۷MHz است و در حالت توربو با فرکانسی معادل ۱۲۱۶MHz بهتر از GTX 780 Ti است.طبق شایعات مختلف دیگر برند هایی همچون گیگابایت فرکانس کلاک مدل مرجع را با ۹% افزایش به عدد ۱۳۲۹MHz رساندند و قرار است مصحول خود را با همین مقدار حافظه اورکلاک شده منتشر کنند. با وجود ۳۰% قیمت کمتر، GTX 970  به نظر نمیرسد توان رقابت با GTX 980 را داشته باشد. همچنین ۱۹% هسته کودا و TAUs کمتر هم دارد. ولی ROPs همان عدد ۶۴ واحد است با این تفاوت که سرعت کلاک هسته کمی کاهش یافته است.

GTX 970 در فرکانس ۱۰۵۱MHz فعالیت میکند که این مقدار در حالت کمکی(boost) به رقم ۱۱۷۸MHz میرسد که فقط ۳% کمتر از GTX 980 است. حافظه در این کارت تغییری نداشته است و این خبر خوبی برای بازیبازان است. میزان پهنای باند حاظه در کارت گرافیک GTX 970 همان ۲۲۴ گیگابایت بر ثانیه است و از همان حافظه های GDDR5 با فرکانس ۱۷۵۰MHz و ۷.۰Gbps موثر در آن استفاده شده است. این مقایسه نشان میدهد GTX 970 در بدترین حالت ممکن فقط ۱۹% ضعیف تر از GTX 980 است. اما میتوان گفت بر روی کاغذ سریعتر است! قیمت این کارت مشخص نیست.

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

برای افزایش سرعت GTX 970 کمپانی گیگابایت نسخه جدیدی از این کارت با برند G1 Gaming عرضه کرده است که فرکانس کاری معادل ۱۱۷۸MHz دارد که در حالت کمکی(boost) به رقم ۱۳۲۹MHz میرسد. G1 Gaming GTX 970 همراه با اندکی اورکلاک کارخانه ای و طراحی مجدد و با به رخ کشیدن کولر اختصاصی و طراحی PCB کاملا جدیدی روانه بازار شده است. این کار باعث شده کارت گرافیک تولیدی کمپانی گیگابایت یک سر و گردن بالاتر از دیگر برند ها قرار بگیرد.

کارت گرافیک Gigabyte G1 Gaming GTX 980 با یک کولر ۶۰۰ وات قدرتمند مجهز شده است که به خوبی از پس دفع حرارت تولید شده توسط کارت بر می آید و تا مدتها خیال شما بابت خنک بودن دمای کارت راحت خواد بود. این فن ۶۰۰ واتی از جدیدترین و بهترین فناوری های WindForce 3X استفاده میکند. در کل در این کولر خنک کننده سه فن وجود دارد که هر کدام شامل طراحی منحصربه فردی است که موجب میشود همواره جریان هوا از طریق لبه های فن به داخل کارت هدایت شود. طبق گفته گیگابایت طراحی جدیدی فن های WindForce 3X موجب افزایش ۲۳% ای جریان هوا و کاهش تلاطم هوا در اطراف لبه های فن میشود.

همچنین برای این کارت از شش هیت سینک (heatsink) بزرگ با شش هیت پایپ (heatpipes) و ۵ فن پنج میلیمتری که یکی از آنها ۶ میلیمتر ضخامت دارد استفاده شد است. فناوری مثلثی خنک کننده گیگابایت همچنان در این سری مورد استفاده قرار گرفته که هدایت هوا را به طور مساوی در سراسر سطوح هیت سینک هدایت میکند. طبق ادعای گیگابایت این فناوری در نسخه جدیدیش بیش از ۳۵%  بهبود عملکرد هیت سینک را به صورت منظم ارائه میدهد.

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

به هر حال کارت گرافیک Gigabyte G1 Gaming GTX 970 از همان طراحی و ویژگی های کولر های سه فن امادر این سری با هیت سینکی کوچیکتر استفاده کرده که همین امر موجب شده شاهد چهار لوله انتقال حرارت (heatpipes) با ابعاد ۶ میلیمتر را در این نسخه شاهد باشیم.هر دو کارت تولید شده گیگابایت از کولرهای اختصاصی “WINDFORCE” استفاده میکنند که لوگوی آنها در پشت و کنار کارتها مشخص است. کارت گرافیک Gigabyte G1 Gaming GTX 980 از پاور قدرت ۸ فاز استفاده میکند در حالیکه GTX 970 از پاور قدرت ۶ فاز استفاده میکند.

ویژگی های جدید نسل دوم معماری ماکسول «Maxwell»

به گفته انویدیا نسل دوم معماری Maxwell دو برابر عملکرد بهتر از نسل قبل دارد. برای نمونه GTX 980 حدود ۳۳% عملکرد بهتر در هسته ها به همراه دارد و فرکانس کاری آن هم از کارت گرافیکی همچون GTX 680 بیشتر است. با این حال امتیاز TDP کارت های جدیدتر حدود ۳۰ وات کمتر است. به گفته انویدیا GTX 980 به دلیل توازن در طراحی سیلیکون های تراشه گرافیکی GM204 در اغلب موارد میتواند به طور کامل از تمام هسته های کودا (CUDA) استفاده کند. علاوه بر این سایز کاشه L2 در این تراشه ها به ۲ مگابایت افزایش یافته که بسیار عالی است.

این مقدار چهار برابر بزرگتر از کاشه ۵۱۲ کلوبایت موجود در تراشه های گرافیکی GK104 ای است که در کارت های گرافیکی همچون TX 680 و GTX 770 مورد استفاده قرار گرفته است. کاشه بزرگتر بدین معناست که تعداد درخواست های ارسالی به سمت GPU DRAM کمتر میشود که نتیجه آن بهبود عملکرد کلی و کاهش مصرف برق پردازنده های گرافیکی است. این دقیقا اتفاقی است که برای پردازنده های سری ۹۰۰ انویدیا افتاده و به همین دلیل در نسل دوم معماری Maxwell علی رغم ضعیف تر بودن GTX 980 بر روی کاغذ، در عمل شاهد برتری نسبی GTX 780 TI و گاهی بسیار زیاد این کارت در برابر GTX 780 TI هستیم.

صحبت از DRAM شد و باید بگوییم تراشه گرافیکی GM204 دارای موتوری جدید و پشرفته ای است که وظیفه آن کاهش درخواست های پهنای باند است تا در نتیجه با افزایش عملکرد و بهبود کلی میزان فریم ریت روبرو شویم. عملکرد معماری Maxwell بیشتر از لحاظ بهره وری مورد توجه است که در این زمینه شامل فناوری های جدید رندرینگ پیشرفته ای که احتمالا برای همانهنگی بیشتر با DirectX 12 آماده شده است. اولین فناوری VXGI نام دارد که مخفف (Voxel Global Illumination) است.

تست و بررسی کامل کارت های گرافیکی GTX 970 & GTX 980

این فناوری به طرز چشمگیری باعث بهبود عملکرد رندرینگ در کارت هایی همچون GTX 980/GTX 970 میشود. همچنین چندین مدل anti-aliasing جدید از جمله یک مدل Mutli-Frame از نوع AA-MFAA وجود دارد که تصاویری قابل مقایسه با ۴xMSAA و با عملکردی شبیه ۲xMSAA به همراه دارد. از دیگر ویژگی های این معماری میتوان به DSR یا (Dynamic Super Resolution) اشاره کرد که برای وضوح های تصویری بالا به کار میرود. شاید این مورد برای تصاویری ۴K ای باشد که همین چند روز پیش نسخه جدیدی از DisplayPort برایش معرفی شد.

این فناوری بازی را با ضووح های بالاتر رندر میکند و سپس آنها را برای پخش با همان کیفیت در مانیتور های مختلف و کوچکتر downscaling میکند. این روش downscaling یا روش نمونه گیری رو به پایین معمولا توسط طراحان گرافیکی و عکاسان مورد استفاده قرار میگیرد. انویدیا برای این روش از فــــــیلتری مخصوص در طول مرحال تبدیل تصاویر از کیفیت بالا به کیفیت پایین یا downscaling استفاده میکند. ویژگی DSR از طریق ابزار مخصوص کارت های گرافیک GeForce قابل استفاده است و بدین ترتیب میتوان برای هر بازی از بهترین تنظیمتا ممکن استفاده کرد.

در نهایت باید گفت دو کارت GTX 980 و GTX 970 تنها یک کارت بهبود یافته اند نه یک کارت نسل جدید. همچنین براکت I/O سه کانکتور DisplayPort و یک HDMI 2.0 و یک کانکتور DVI را برای این کارت فراهم میکند که که در مجموع پنج خروجی مختلف به کاربر میدهد که دو تای اولی به خوبی از وضوح تصویر ۴K با سرعت ۶۰ هرتز یا همان ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی میکنند.

صفحه بندی

صفحه بندی 1 2 3 4 5 6
منبع techspot
راي شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
Loading...
 1. ارام says:

  همچنان در اوج

 2. متین says:

  دوستان ی سوال فوری …. توان مصرفی کارت گرافیک zotac gtx 970 oc 4gb در حالت اورکلاک یا بوست چقدره

 3. روزبه says:

  به نظرم با وجود عرضه gtx 1080 و کلا کارت های سری ۱۰۰۰ انویدیا دیگه خریداینا ارزشی نداره، کارایی و بهره وری بیشتر با قیمت کمتر در سری ۱۰۰۰ ارزش خرید اینا رو صفر کرده

 4. Tina says:

  Some friends and I get together once or twice a month and make cards for Oprotaien Write Home. Feels good bringing some happiness to others!

 5. abbas says:

  سلام حسین اقا خسته نباشید.ورژن۹.۱۳.۷۲۵nvdiaرومیخواستم نتونستم ازسایتتون پیداکنم لطفا راهنمایی کنین که چه طوری پیداکنم ممنون

 6. blender says:

  سلام. من با gpu معمولا رندر میکنم و یه سیستم میخوام ببندم پنج و نیماگه بازی هم بشه کرد بد نیست اما اولویت روی رندرینگ سریعه. کمک کنید. یه سیستم اگه میشه با جزئیات معرفی کنید.هم کیس و …

  • حسین
   Hossein says:

   سلام. بفرمایید: (قیمتها تقریبیه)

   مادربرد:
   ASUS P9X79 WS قیمت ۱,۵۸۰,۰۰۰
   MSI X79A-GD65 قیمت ۱,۰۰۰,۰۰۰

   پردازنده:
   Intel Core i7 – 4930K 3.40GHz Ivy Bridge-E قیمت حدود ۲ میلیون تومان

   رم:
   GSkill TridentX 4×۴GB=16GB DDR3 CL10 2400MHz قیمت حدود ۸۰۰ تومان
   Corsair Vengeance Pro 2×۸=۱۶GB DDR3 2133MHz قیمت حدود ۶۰۰ تومان

   کارت گرافیک
   PNY Nvidia Quadro K2000 2GB GDDR5 قیمت حدود ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
   GTX 980 TI (اطلاع دقیقی از قیمتش ندارم)

   هارد:
   Western Digital Caviar Black SATA6.0Gb/s 64MB 1TB قیمت حدود ۳۰۰
   Seagate Barracuda SATA6.0Gb/s 64MB 1TB قیمت حدود ۲۰۰

   هارد اس اس دی:
   A-Data XPG SATA 6.0Gb/s SX910 128GB قیمت حدود ۴۵۰
   Corsair Force SATA 6.0Gb/s GS 128GB قیمت ۴۰۰ تومان

   پاور:
   *Enermax Revolution X’T 730W | *80Plus Gold قیمت ۵۰۰ تومان
   *Corsair RM750 | *80Plus Gold Full Modular قیمت حدود ۵۰۰ تومان

   کیس:
   *Green X7 Cougar | *Version 2.0 قیمت حدود ۴۰۰ تومان

 7. Ehsan says:

  سلام اقا حسین یادتونه به من گفتید شما با این بودجتون میتونید ps4بخری و از بازی های روز لذت ببری درسته ولی من با تحقیق فراوان فهمیدم خریدش اصلا مناسب نیست چون قیمت بازیاش به شدت بالاس بالای صد هزارتومن حداقل !!وهنوزم معلوم نیست کی قراره هک بشه ولی قیمت بازی pcگرونترینش gta vتو پانزدهتا دیویدی تو محلمون میده سی تومن حالامنم به ناچار مجبورم یه pcبخرم که ثر حد بودجم باشه وکارما راه بندازه و در ضمن من pcرا فقط برای بازی نمیخوام و کارای دیگه ایم دارم ولی اولویت اصلیم بازیه کلا به نظرتون این سیستم چطوره هرچند اصلااا برای گیم مناسب نیستتتت ولی نسبت به بودجم خوبه٣٧٠ هزار تومان Intel Core i3 4170 CPU
  ٣١۵ هزار تومان MSI H97M-E35 MotherBoard
  ۲۴۰ هزار تومان CORSAIR XMS3 2*4GB 1600 DDR3 RAM
  ۵۸٠ هزار تومان MSI R7 265 OC 2GB GDDR5 VGA
  ۱٧۰ هزار تومان Seagate 7200 64MB 1TB HDD
  ۶۰ هزار تومان Samsung 24X SATA ODD
  ۲٧۰ هزار تومان Green 650A-UK Power
  ۱۶۰ هزار تومان Xigmatek Mach Case
  دو میلیون و ۱۶۵ هزار تومان جمع کل‌ (تومان) به نظرتون تو همین یه هفته دیگه میخوام همین سیستما بخرم ولی اگه مشکلی داره لطفا بگید با تشکر فراوان از سایت خوبتون

  • حسین
   Hossein says:

   سلام. شما میتونید بازی های PS4 رو به صورت دیجیتالی یا اشتراکی با قابلیت تعویض بخیرد. اگر هزینه اش براتون گرونه در میاد همین سیستم بالا کفایت میکنه. منتهی این سیستمی که شما معرفی کردید تو بازی های آینده کم میاره.

 8. پدرخوانده says:

  بله ولی کنسول های این نسل هم خیلی ضعیفن و هم از نظر گرافیکی به مدیوم pc هم نمیرسه و انحصاری خوبی هم تاحلا منتشر نشده خیلی ممنونم اقا حسین به نظرتون gtx 970 بهتره یا r9 390 همه ی قطعاتم انتخاب کردم فقط بین این دو شک به نظرتون کدومو بخرم برای بازی

 9. پدرخوانده says:

  خیلی ممنون ولی نظرتون در باره ی GB-h97-gaming3 برای مادر برد قیمتش هم پایین تره و پاور هم ۷۰۰W Green چون قیمتش هم پایین تره و ما پردازنده به نظرتون این پردازنده که گفتید چند سال برای اجرای بازی مناسبه من خودم خیلی دوست داشتم Intel 4th Gen Core i7-4790 قیمتش هم ۱ ملیونه به نظر شما با اون پردازنده ای که شما گفتید در اجرای بازی با این که من گفتم تفاوت ایجاد میکنه یا فرقی نداره و کیس هم نظرتون درباره ی x5 گرین چیست و هادری که گفتید رو هستم و اما یک سوال دیگه من در تهران زندگی میکنم به نظرتون کجا برم برای تهیه ی قطعات کامپیوتر و یک چیز دیگه اصلا به نظرشما تهیه ی کنسول بهتر نیست و در کنار ان یک سیستم معمولی جمع کنم خیلی ممنون معذرت میخوام اذیتتون کردم

  • حسین
   Hossein says:

   قطعات پیشنهادی مناسبن. تفاوت پردازنده در بازی در بشتر مواقع و بیشتر بازی ها ۵ تا ۷ فریمه و تاثیر آنچنانی نداره. اگرفقط قصد بازی کردن دارید بردی سمت کنسول که به صرفه تره.

 10. پدرخوانده says:

  با سلام اگر میشه یک سیستم با همه چی هم کیس هم مانیتور با بودجه ی ۴/۳ با رو ۱۶gig و gtx970 بهم معرفی کنید بیشتر هم برای گیم میخواهم

  • حسین
   Hossein says:

   سلام دوست عزیز. خدمت شما: (چند نکته: اول اینکه تمامی قطعات گارانتی دارن و در ایران پشتیبانی و خدمات پس از فروش دارند. دوم اینکه ممکنه قیمت ها کمی متفاوت با چیزی باشه که نوشتم. سوم اینکه مقدار حافظه ای که براتون نوشتم کافیه و ۱۶ گیگ کاملا اضافیه و اصلا کارایی نداره. چهارم اینکه برای بعضی قطعات مثل کارت گرافیک دو مدل معرفی کردم که به دلخواه خودتون یکی رو انتخاب کنید.)

   موفق باشید

   مادربرد:
   Gigabyte GA-Z97-D3H قیمت ۶۳۰,۰۰۰ تومان

   پردازنده:
   Intel Core i5 – 4670K 3.40GHz Haswell قیمت ۷۴۰.۰۰۰ تومان
   رم:
   GSkill RipjawsX Blue 2×۴GB=8GB DDR3 CL11 2400MHz قیمت ۳۵۰ تومان

   کارت گرافیک :
   GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5 قیمت ۱,۳۹۰,۰۰۰
   MSI GTX 770 Gaming TF IV OC 2GB GDDR5 قیمت ۱,۳۵۰,۰۰۰

   هارد
   Western Digital Caviar Black SATA6.0Gb/s 64MB 1TB قیمت ۳۰۰,۰۰۰
   Seagate Barracuda SATA6.0Gb/s 64MB 1TB قیمت ۱۹۰.۰۰۰

   درایو نوری
   ASUS 24X DRW-24D3ST قیمت ۶۰,۰۰۰

   پاور
   *Corsair HX750 | *80Plus Gold قیمت ۴۹۰,۰۰۰
   *Green GP750B-OC | *80Plus Gold قیمت ۴۴۰.۰۰۰

   کیس
   Green X1 Basic Gaming قیمت ۱۴۰,۰۰۰

حسین

زندگی نامه

نوشته شده در Intel /Nvidia,بررسی سخت افزار,کارت گرافیک

آخرین نقد و بررسی ها
بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

بررسی کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 580 Nitro

تاريخ بررسي: ۲۳ اردیبهشت, ۹۶
بررسی کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

بررسی کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

۲۷ اسفند, ۹۵

9.3

بررسی کارت گرافیک MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB

بررسی کارت گرافیک MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB

۱۲ بهمن, ۹۵

9.0

بررسی کارت گرافیک Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4 GB

بررسی کارت گرافیک Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4 GB

۱۴ دی, ۹۵

9.0

بررسی کارت گرافیک MSI RX 480 Gaming X 8 GB

بررسی کارت گرافیک MSI RX 480 Gaming X 8 GB

۹ دی, ۹۵

9.4

روزی سگی، شیری را گفت: با من ستیز کن؛ شیر سر باز زد؛ سگ گفت: نزد تمام سگان خواهم گفت شیر از مقابله با من می هراسد. شیر گفت: سرزنش سگان را خوشتر دارم تا شماتت شیران، که گویند چون شیری باشد که با سگی پنجه در پنجه شده

×
انویدیا-G-Sync
شاخه: Intel /Nvidia,بررسی سخت افزار,تحلیل فنی,تلویزیون/مانیتور

انویدیا G-Sync چیست؟!

تــیم گارد3دی

تیم گــارد3دی (Guard3d.com) سعی بر ارائه مطالب متفاوت در زمینه سخت افزار و بازی دارد و امیدوار است در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد . تیم گـــارد فعالیت خود را به صورت رسمی از تاریخ 2013-10-14 برابر با 1392-07-22 آغاز کرده و تمامی مطالب تولید شده توسط این سایت برای صاحبین آن محفوظ میباشد. کپی مطالب تنها با ذکر نام (Guard3d.com) مجاز است و ما از کپی مطالب بدون ذکر دقیق لینک منبع به صفحه مطلب راضی نیستیم. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم .

شبکه های اجتماعی

کپی رایت 2013 © تمامی حقوق نزد Guard3d محفوظ است | طراحی و کدنویسی توسط hosseincode

error: نمیتوانید کپی کنید!!! فقط لینک صفحه برای آدرس دهی به این مطلب قابل کپی است